Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

bugün tam 10 günüm kaldı hastalanmama ama dün test yaptım negatif çıktı:KK43: moralim düştü yinede hayırlusı olsun napalım.sorum olcak hamile kalan varsa yumurtlama bittikten sonrada hamile kalma ihtimali varmıdır acaaba??*:KK5:

canım çok erken değilmi 10 varmış daha belli olmaz sanırsam...:26:

haklısın gülüm ama napim insan dayanamıo:nazar: sen naptın beklemedemisin yorumlarını okumuştum seninde geçen ay tutmamıştı heralde bu ay denedinmi tekrar beklemedemisin??

haklısın insan dayanamıyo canım...
ben geçen ay olmadım geç oldum felan biraz karıştı...:KK30:
zaten 2.denemeydi ama bu ay nedense benimde pek ümidim yok...:78:

haklısın insan dayanamıyo canım...
ben geçen ay olmadım geç oldum felan biraz karıştı...:KK30:
zaten 2.denemeydi ama bu ay nedense benimde pek ümidim yok...:78:

aynıyız desene benimde bu ayla 3.ayım olcak denemem:) ama ümidini yitirme ben bazı yorumları okumuştum beklemeden gelmiş bebiş haberi ben onları okuduktan sonra biraz rahatladım ama yinede insan üzülüo tutmayınca hayırlısı olsun.:nazar:

aynıyız desene benimde bu ayla 3.ayım olcak denemem:) ama ümidini yitirme ben bazı yorumları okumuştum beklemeden gelmiş bebiş haberi ben onları okuduktan sonra biraz rahatladım ama yinede insan üzülüo tutmayınca hayırlısı olsun.:nazar:

:)
amin canım inşallah...
sen kaç yaşındasın canım yeni evlimisin...?:26:

seliiinnn özlettin kendini ne zamndır görüşemedik hoş geldin canımm...:KK69:nasılsın bakam...:KK31:
ayyy evettt berrecimmm bendeeee çok ösledimmmmm :78::KK69: hoşbulduk tatlımm iyiyim ben neolsun herzamanki gibi sen nasılsınnn bu ayyyy geliomuuu bebiş haberiiii neler oldu bu ayyy çok merak ettimmmm :KK17::18:

ayyy evettt berrecimmm bendeeee çok ösledimmmmm :78::KK69: hoşbulduk tatlımm iyiyim ben neolsun herzamanki gibi sen nasılsınnn bu ayyyy geliomuuu bebiş haberiiii neler oldu bu ayyy çok merak ettimmmm :KK17::18:

valla tatlım bilmem ki gelmicek galiba bu ay çünkü öle bi his var içimde çalışmaları düzenli yapmıyoz...
havalar soğuk ben rahatsızdım geçenlerde felan derken bilmiyom yani hayırlısı olsun...bu ay olmazsa bi daha ki aya inşallah :KK23:
sen neler yaptın tatlım bebiş çalışmları ...:emir_bebek:

valla tatlım bilmem ki gelmicek galiba bu ay çünkü öle bi his var içimde çalışmaları düzenli yapmıyoz...
havalar soğuk ben rahatsızdım geçenlerde felan derken bilmiyom yani hayırlısı olsun...bu ay olmazsa bi daha ki aya inşallah :KK23:
sen neler yaptın tatlım bebiş çalışmları ...:emir_bebek:
olsun canımm hayırlıysaaa belki buay bebişinn gelirr regli tarihin bu ay nezamanki canım?bende neolsun çalışmalara bu ay full devam ettik bi sorun yokdu ama benim sürekli sağ tarafıma kasığıma hep ağrı giriyorr hatda çalışmalar yaparken bilee çok ağrıyo nedeni ne bilmiorum:KK14: reglimede 7 gün kaldı bakalım artık neolcak ama buay daha böle kafaya takmayan bi tipim geçen ay tam paranayo olmuştummm:KK1::KK1:

olsun canımm hayırlıysaaa belki buay bebişinn gelirr regli tarihin bu ay nezamanki canım?bende neolsun çalışmalara bu ay full devam ettik bi sorun yokdu ama benim sürekli sağ tarafıma kasığıma hep ağrı giriyorr hatda çalışmalar yaparken bilee çok ağrıyo nedeni ne bilmiorum:KK14: reglimede 7 gün kaldı bakalım artık neolcak ama buay daha böle kafaya takmayan bi tipim geçen ay tam paranayo olmuştummm:KK1::KK1:

ALLAh yardımcın olsun canım hatda çalışmalar yaparken bilee çok ağrıyo nedeni ne bilmiorum aynısı bendede oluodu

regl tarihimi bile bilmiyom valla hesaplamadım hesaplamıcam ...:KK19:
:26:Allah Allah niye ağrıyo ki acaba...:KK31: hadi hayırlısı canım ya inşallah vardır...
gecen ay çok kötü olmuştun canım miden felan...:78:

regl tarihimi bile bilmiyom valla hesaplamadım hesaplamıcam ...:KK19:
:26:Allah Allah niye ağrıyo ki acaba...:KK31: hadi hayırlısı canım ya inşallah vardır...
gecen ay çok kötü olmuştun canım miden felan...:78:
sorma canım yaa aklıma geldikçe gülüyorumm gebe kadınlar gibi kusmalar filann en sonunda hastanede bulmuştum kendimi:KK1::KK1::KK1: ayyy valla allahtan hayırlısı artık olursa güzel olur yeni yıl hediyesi olarakk olmazsada can sağlığı napakkk:KK3: senin tabirinle genciz güzelizzzz hıh:21::21::KK76:

X