Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

canım bende bursada yaşıyorum...
şimdi onada hak ver sonuçta ailenle beraber oturuyo ve biraz olsun bi burukluk vardır belki yeni başladığı için işe alışmayı bekliyodur...
zamana bırak üzme canını o bi süre sonra kendiliğinden zaten ayrı eve çıkmak için bişeyler yapmaya çalışıcaktır emin ol tatlım...

tabiki biliyorum çok zor onun içinde bişelerden kopup geldi ikimizde çok acı şeyler yaşadık yaşamadık değil ama hepsinin altından çıktık yıpranmadıkmı çok yıprandık düşmedikmi düştük ama sevgimiz bizi hep toparladı ayağa kalktık.ama beni böle bazen gereksizce kırmaları üzmesi zoruma gidiyor işte ama bu sabah uyuyodum uyuduğumu düşünüp öptü öle gitti ama çık kırılıyorum işte bu yüzdende belkide bebiş için çok erken galiba diyorum ama eşim çok istedi bebişi bende istiyordum tabi ama durumumuz düzelmeden bebek yapmayalım büyük bi sorumluluk diyordum ama özlemi çok bebeğe oyüzden tamam demiştim bilmiyorum yaaa kafam malesef çok karıştı çıkamadım işin içinden benn..

haklısın canım bak demekki oda pişman olmuş sonrdan dediklerine..psikolojisi kötüdür belki o anda
üzülme canım inşallah herşeyin hayırlısı olsun...

testi yaptım amaaa kocaman birtane çizgi var malesefkii ben buay valla umudum kestim artık herhalde gebe olsam bi iki gün kala çıkardı artıkk poffffffffffffff

hu huuuuu ben geldiimmm
nasılsınız kızlar?
berree canım merak etmişsin,kusura bakma giremedim haber de veremedim ama bugün misafirlerim geldi.
daha yeni gittiler ben de hemen açtım neti bi umutla bebiş haberleri için ama gene yok..

merak ettim canım özledim seni...
daha regl olmadım canım.33 gün olucak nerdeyse bakalım çok heycanlıyım ama eşim yaptırmadı sonra üzülürsek die bi kaç gün sonra diyo:18:

merak ettim canım özledim seni...
daha regl olmadım canım.33 gün olucak nerdeyse bakalım çok heycanlıyım ama eşim yaptırmadı sonra üzülürsek die bi kaç gün sonra diyo:18:

canım benimm
ayy eşin de ne kadar rahatmış,ondan gizli yapsaydın ya dicem ama hep birliktesiniz,o da olmaz

testi yaptım amaaa kocaman birtane çizgi var malesefkii ben buay valla umudum kestim artık herhalde gebe olsam bi iki gün kala çıkardı artıkk poffffffffffffff

oyle bişii yok idrarda 1-2 gün kala cıkar dıe ...reglden en az 7 gun gecmesi lazım ..kantesti yapsan cıkar ama yurek istiyor işte gün gelmeden gidip yaptırmaya

selin canım,belki bana yorum yapmak düşmez ama gene de fikrimi söylemek isterim.:97:
bence çocuk büyük bir sorumluluk..eğer hala bir şeyler tam olarak oturmamışsa biraz daha bekleyebilirsiniz aslında..
bilmiyorum eşin kaç yaşında ama senin yaşın henüz çok genç..aceleniz de yok ki..
hayırlısı her şeyin..

canım benimm
ayy eşin de ne kadar rahatmış,ondan gizli yapsaydın ya dicem ama hep birliktesiniz,o da olmaz

2 tane almıştım test birini gecen gün yapmıştım...bu sabah erkenden kalktım.6.30 sezsizce parmak uçlarımda yürüyodum bi uyandı yapcam dedim..
bir kaç gün sonra yapalım daha net öğrenelim diyo..ama benim yarın dişçide randevum var sabah erkenden yaparım onun ruhu duymaz..
bide pozitif çıkarsa akşama süpriz yaparım...yemeğe götürürüm...inşallah dua et...canım yaa...

süper olur canım,inşallah..
dualarım seninle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…