Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

kızlar benim regli günlerim 26,27,28 değişio en son olduğumda 26 günde olmuştum şimdi sat 06.11 şimdi test yaptım ikinci çizgi silik çıktı...

Hadi hayırlısı..Allah gönlüne göre versin inşallah.

darısı inşallah bizim başımıza...esram,selin,kuzey,özlem,toobe,sudecan ve aklıma gelmeyen herkez inşallah...bide angel...

Amiiiiiin inşallah....Berree seni de çok merak ediyorum hadi yaptır da merkımız gitsin..Selin sen de :)

Kızlar bu arada kuzey ablamızdan haber var mı ne oldu acaba ??

Ayrıca ben de sizi çok sevdim :KK3:

arkadaşlar ben de 3 ünü bekleyemedim test yaptırdım akşam sonuç negatif
yani rahim tabakasındaki kalınlaşma herzaman hamilelik belirtisi değilmiş

Berree ne yaptın? test falan?

GÜNAYDINN CANIM..

yapamadım test çünkü eşim yaptırmadı...:KK22:
biraz bekliyelim varsa bide negatif çıkarsa idrar testinde çok üzülüyosun dedi,cuma ya kadar yapma lütfen dedi...:KK5:
adet olmadım....bekliyom baklım hayırlısı 33 gün olucak nerdeyse...28-29 olurdum normalde...

kuzey canım nerdesin ne oldu sonuç gittinmi.?

kuzey canım nerdesin ne oldu sonuç gittinmi.?

gunaydın kızlar

gripten dolayı dun evdeydim nettede giremedim merak etmişsnz ..o gün aksam eşim seninki gibi bekliyelim regl gunun gelsin en azından dıe bizde cuma gunune gitmeye karar verdik .....ama su gibi akıntımm devam edıor regl olackmıs gibi de tuhaf bir agrılar oluyor ....az kaldı beklyelimde okuyorum bu kımyasal gebelik falan tam zamanı gelsin kafayı takaacaz bu sefer yok oyle mı boylemı normal dıs gebelik mi?

gunaydın kızlar

gripten dolayı dun evdeydim nettede giremedim merak etmişsnz ..o gün aksam eşim seninki gibi bekliyelim regl gunun gelsin en azından dıe bizde cuma gunune gitmeye karar verdik .....ama su gibi akıntımm devam edıor regl olackmıs gibi de tuhaf bir agrılar oluyor ....az kaldı beklyelimde okuyorum bu kımyasal gebelik falan tam zamanı gelsin kafayı takaacaz bu sefer yok oyle mı boylemı normal dıs gebelik mi?

geçmiş olsun canım...bekle canım cumaya az kaldı hayırlısı olsun...

GÜNAYDIN kızlar ben dün test yapmıştım ikinci çizgi belirgindi yazmışıtım size kıpkırmızı değildi ama pembeydi keidni belli ediyordu.. korkmuştum ama akşam regl oldum.. üstelik regli günümden önce

GÜNAYDIN kızlar ben dün test yapmıştım ikinci çizgi belirgindi yazmışıtım size kıpkırmızı değildi ama pembeydi keidni belli ediyordu.. korkmuştum ama akşam regl oldum.. üstelik regli günümden önce

Hangi marka test ile bakmıştın canım. En azından bilelim de almayalım, hatalı pozitif veren bir testmiş.

Hangi marka test ile bakmıştın canım. En azından bilelim de almayalım, hatalı pozitif veren bir testmiş.

bakıyorum canım hatta iş çıkışı birtane daha almıştım sabah da yaparım diye ama gerek kalmadı akşam yatarken regl oldum..markası certain.

bakıyorum canım hatta iş çıkışı birtane daha almıştım sabah da yaparım diye ama gerek kalmadı akşam yatarken regl oldum..markası certain cnm

hoşbulduk tatlım nasıl oluyım bugun regli sancım var resmen regli olucam die hissediorum çokda akıntım var :KK59: senin nasıl durumlar canım

benimde canım regl sancılarım çok yok bugün daha iim sadece sırtım bide belim ağrıyo...bakalım daha olmadım regl ...inş olmam 29 olmam gerekiyodu...

benimde canım regl sancılarım çok yok bugün daha iim sadece sırtım bide belim ağrıyo...bakalım daha olmadım regl ...inş olmam 29 olmam gerekiyodu...
senin aslınd gecikmişte umarım hamişssindir canım yaa ama cuma günü yapıcaksın test sanırım.. bende bilmiorum ama bugun ilk defa regli olucakmışım gibi karnım umudumu kestim biraz zaten buayda olmassa çalışmalara ara vericem bebiş için çünkü oldu olmadı die kendimi çok yıpratıyorum. birde buaralar problemlerimiz çok sanırım zamanı değil bebiş için bunun kararını aldım artık..:KK59:

senin aslınd gecikmişte umarım hamişssindir canım yaa ama cuma günü yapıcaksın test sanırım.. bende bilmiorum ama bugun ilk defa regli olucakmışım gibi karnım umudumu kestim biraz zaten buayda olmassa çalışmalara ara vericem bebiş için çünkü oldu olmadı die kendimi çok yıpratıyorum. birde buaralar problemlerimiz çok sanırım zamanı değil bebiş için bunun kararını aldım artık..:KK59:

niye ara veriyosun canım...aile sorunlarımı?

niye ara veriyosun canım...aile sorunlarımı?
canım bizim öle değişikki herşey hangisini anlatsam acaba biraz özetliyim ama.. biz çok şartlarda evlendik eşimle ailesi razı gelmedi evliliğimize bursada yaşıyordu eşim bende istanbulda ailesi beni istemedi ama bizim öle sevgimiz vardıki vazgeçemedik birbirimizden eşim çıkıp istanbula geldi bizim evimize annemle yaşıyoduk kendi evimizde ve nikahımıza bile kimse gelmedi ailesinden kendi paramızla nikahımızı kıydık ama ne şartlarda şuan ailemle yaşıyoruz ve ayrı eve çıkmamız gerekiyo eşim bi çok iş yaptı ama tutunamadı istbulda aslında ama şuan çok ii bi işi var iyi maaşını alıcak ama ben nezaman ayrı evimize çıkalım dediğimde benle kavga ediyo kırıyo beni çünkü çok sigara içi ve maaşının 500 milyonu buna gdio bende az içsende tutumlu olsakda evimize çıksak dedim dün yine annemde yardımcı olucak maddi olarak dedim burdan bi hışımla beni öle kırdıki ben nasıl tek başıma bunların altından kalkıcam bırakamam hiçbişe filan sende çalış evde gerekiyosa yumurta kır diyip bağırdı çağırdı yattı ve okadar büyük aşkımızdan bugun böle üzücü şeyler çok üzüldüm çok kırıldım ben halbuki kendimiz için bişeler isterken böle yapıo eve gelince ilgi göstermemi istiyosun selin dio bana ben sürekli işten gelince ilgi gösteremem benden byukadar şeyi isteme falan filan derken beni yıktı malesefffff:KK59:

X