Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

testi yaptım amaaa kocaman birtane çizgi var malesefkii ben buay valla umudum kestim artık herhalde gebe olsam bi iki gün kala çıkardı artıkk poffffffffffffff

Selam canım. yazdıkların için üzüldüm. inşallah her şey yoluna girer. ama benim fikrimi sorarsan bebek için biraz beleyin derim ama tabi ki her şeyin hayırlısı.bekli hayorlı zaman şimdidir.. bu arada ben de bugün bu ay çok umudum olmamasına rağmen test yaptım aynı senin gibi..anasını satayım diyolar ya yarım saat sonra ikinci çizgi çıkıyo ama hatalı o bile çıkmadı bakalım kısmet belki de vardır da biz bilmiyoruzdur henüz diye avutuyorum kendimi :)

Günaydın kızlarrr
İnşallah güne güzel bir başlangıç yaparız ve bugün bebek haberleri alırız
Rozlem inşallah vardır canım bebiş,umudunu kesme..

canım merhaba..iyiyim sen nasılsın?var mı bir durum bebişle ilgili?
iyiyim tatlım bendee ama karışığım yine:) dün akşam hani test yapmıştım orda ikinci cizgi çıkmamıştı gece ve şimdi baktığımda ikinci çizgi silik bi şekilde var şimdi birtane daha yaptım ama onda bişe yok neoluyo acabakiiii:S

canım belli bir süre sonra çıkan ikinci çizgiye inanmayın diyorlar.
aslında testi yapıp bekleme süresi dolduktan sonra atmak gerekiyor,yoksa insanın aklını karıştırıyor..
senin ne zamandı regl günün,bugün mü?

ben yavaştan kaçayım kızlar,birazdan eşim gelecek,akşam da eşimin arkadaşına yemeğe gideceğiz.
berree canım gelirsen gelişmeleri yaz olur mu,belki fırsat bulursam girer okurum.
öptüm çok,iyi günler herkese..

aynen tatlım bende öle duydum:S bugun yada yarın ama ağrılarım bugun çok hala yatakdan çıkamıyorum vallaa

geldim canım okuyodum yazdıklarınızı....:)
sabah test yaptım negatif çıktı...
ama daha erken diye belli olmaz diyolar...regl de olmadım,hatfa sonuna kadar beklicem tekrar test yapıp sonuç ne olursa olsun kan testine gitcem artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…