Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

kızlar bişe sorucam ben bide size normalde reglimi 26 gün olarak yaşıyoruum hiç şaşmadan. ve 5gün sürüyo ama geçen ay anlatmıştım reglimi lekenleme tarzında 3 gün yaşamıştım 5 gün sürmedi yani son sat 8 kasım yani bu ay şimdi 3ün demi olmam gerekiyo sizce yoksa günü az sürdüğünden bittiş günündenmi hesaplamalıyım:18:

canım 8 kasımda olduysan 3 gün sürdüyse 11 kasım bitmiştir.
öyleyse bu ay 7 aralık gibi regl olman gerekiyor.hesaplamalara göre
böyle ama inşallah hiç olmazsın:KK61:

pardon pardon yanlış hesaplamışım:44:
evet geçen ay başlangıç tarihinden itibaren hesaplamalısın..
bitişi çok da önemli değil diye biliyorum..

bence 3 aralık gibi olur. çünkü baksana 26 günde bir oluyormuş sayınca 3 aralığa denk geliyor.

7 aralık olması imkansız canım yani şöle 26 gün benimki olduğum tarihle beraber mesala 8kasımdamı oldum 9 kasım 1.gün 10 kasım 2.gün 11 kasım 3.gün 12 kasım 4.gün 13.kasım 5gün bunun üzerinede 21 gün koyuyorum 26 gün toplam oluyo böle bakınca tam 3aralık oluyor. ama seninde dediğin gibi 11 kasımda bitti üstüne 21 gün daha koyarsam yarın olmam gerekiyor yani reglimin bittiği günden beri hep 21 gün geçince regli oluyorum senelerce anlatabildimmi acabaaa:18::18:

7 aralık olması imkansız canım yani şöle 26 gün benimki olduğum tarihle beraber mesala 8kasımdamı oldum 9 kasım 1.gün 10 kasım 2.gün 11 kasım 3.gün 12 kasım 4.gün 13.kasım 5gün bunun üzerinede 21 gün koyuyorum 26 gün toplam oluyo böle bakınca tam 3aralık oluyor. ama seninde dediğin gibi 11 kasımda bitti üstüne 21 gün daha koyarsam yarın olmam gerekiyor yani reglimin bittiği günden beri hep 21 gün geçince regli oluyorum senelerce anlatabildimmi acabaaa:18::18:

inşallah hiç olmazsın :emir_bebek::emir_bebek:

evet canım sonradan yazdım zaten yanlış hesaplamışım:83:senin hesabın doğru:KK76:

kızlar benim regli günlerim 26,27,28 değişio en son olduğumda 26 günde olmuştum şimdi sat 06.11 şimdi test yaptım ikinci çizgi silik çıktı...

kızlar benim regli günlerim 26,27,28 değişio en son olduğumda 26 günde olmuştum şimdi sat 06.11 şimdi test yaptım ikinci çizgi silik çıktı...
reglin geçmemiş sanırım canım ama ikinci çi,zginin silik çıkması hamilelik belirtisi yarın tekrar al yap da beta hcg yaptır hemen kesin sonuç için derim ben dilerim hamişssindir:emir_bebek:

eğer bugün yaptırısam kanda kesin çıkarmı peki kızlar bu kan testini nerde yaptırabilirim

reglin ayın kaçında canım..eğer yakınsa çıkar büyük ihtimalle..
sağlık ocağında ya da herhangi özel bir hastanede yaptırabilirsin.
ssk falan da olur..

canım çok tşk edferim sağol benim 27,28 değişio geçen seferki 26 gün arayla olmuştu .. en son reglimin ilk günğ 06.11 di daha var ama içimde bir şüphe oldu yaptım işte

X