Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

esra cım güzelmiydi akşm tatlın...?bende yapcaktım ama dün 8 de bi yattım sabah 8 de kalktım çok uyudum var ya...:26:

Angel senin yaşadıklarını eminim çoğumuz yaşadık. takma kafana canını sıkan şeyleri yok say.zamanla her şey oturur düzelir..ani kararlar verme..üzüldüm bak şimdi..

Beree--selin sizlerden umutluyuz hadi kızlar..:)

dua edin inş canım ya...

esra cım güzelmiydi akşm tatlın...?bende yapcaktım ama dün 8 de bi yattım sabah 8 de kalktım çok uyudum var ya...:26:

hıhı,yaptım canım:KK61:
güzeldi herkes beğendi,afiyet yediler:KK56:
ama dediğim gibi çok fazla oldu,yarısı iyi olur bu tarifin..

ben fazla umutlanmak istiomurum tatlım valla olmaz diyee bu çektiğim ağrılar ne ağrısı tam kesitremedim:S ya sen peki regli oldun bu ay?

benim regl günüm 4 aralık. çok fazla karnım ağrıyor ve çok akıntım var bir de sanki hep ateşim var gibi onun dışında da hiç bir şey hissetmiyorum. normalde adetten önce bile hepgöğüslerim acımaya başlardı ama öyle bir şey de yok..umutlanmıyorum bu ay ben.

benim regl günüm 4 aralık. çok fazla karnım ağrıyor ve çok akıntım var bir de sanki hep ateşim var gibi onun dışında da hiç bir şey hissetmiyorum. normalde adetten önce bile hepgöğüslerim acımaya başlardı ama öyle bir şey de yok..umutlanmıyorum bu ay ben.
hepimizde değişik değişik belirtiler işte dilerim güzel haberlerimiz olur bu ay hepimizin inşallahh:KK73:

iyiym canım benim,reglim bitsin de çalışmalara başlayalım diye sabırsızlanıyorum:78:
sen nasılsın?belirtilerin inşallah hamileliğe çıkar diye dua ediyorum:nazar:

çalışmalarınızı gün aşırımı yapıyonuz canım...:KK17:

iyiym canım benim,reglim bitsin de çalışmalara başlayalım diye sabırsızlanıyorum:78:
sen nasılsın?belirtilerin inşallah hamileliğe çıkar diye dua ediyorum:nazar:

tabi canım bol bol çalışmalara devam:KK1::21: inş öbür aya hamiş haberini alırız seninde..inş canım yaa benimde dualarım sizinle :nazar: bugun çok bel ağrım vardı artık regliyemi bebişemi delalet bilmiorum amaa:KK9:

tabi canım bol bol çalışmalara devam:KK1::21: inş öbür aya hamiş haberini alırız seninde..inş canım yaa benimde dualarım sizinle :nazar: bugun çok bel ağrım vardı artık regliyemi bebişemi delalet bilmiorum amaa:KK9:

inşallah canım,umudum önümüzdeki ay..zaten sanırım sonra çalışmalara ara vermek zorunda kalacağız..
bebişedir bebişedir:KK1:

kızlar bişe sorucam ben bide size normalde reglimi 26 gün olarak yaşıyoruum hiç şaşmadan. ve 5gün sürüyo ama geçen ay anlatmıştım reglimi lekenleme tarzında 3 gün yaşamıştım 5 gün sürmedi yani son sat 8 kasım yani bu ay şimdi 3ün demi olmam gerekiyo sizce yoksa günü az sürdüğünden bittiş günündenmi hesaplamalıyım:18:

kızlar bişe sorucam ben bide size normalde reglimi 26 gün olarak yaşıyoruum hiç şaşmadan. ve 5gün sürüyo ama geçen ay anlatmıştım reglimi lekenleme tarzında 3 gün yaşamıştım 5 gün sürmedi yani son sat 8 kasım yani bu ay şimdi 3ün demi olmam gerekiyo sizce yoksa günü az sürdüğünden bittiş günündenmi hesaplamalıyım:18:

geçen ay ilk gün hangisi ise o günden itibaren sayılır bence.

X