Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

kistler engen değil tatlım...sen doktorunada git ihmal etme...

sonunda olucaksan erken olman daha ii olmuş canım çünkü çok heycanlanıyoz...
çok dua et canım inş vardır yoksada olsun ne yapalım hayırlısı deriz önümüzdeki aya bakarız dimi ama...

Hayırlısı olsun kızlar..ama ben de çok heyecanlıyım yaa.adetime 5 gün var.hiç bir belirti yok. arasıra karnım yok ağrıyo.bir de çok akıntı var..umudum yok gerçi bu ay ama yine merak işte :)

ben deli dayanamayıp evde yine tes yaptımm kusmalarımdan ama reglme 4 gün var çizgi rengi yok krmıızı olarak amakii çizgi böle yeri gözükuyo var yok gibi offffffffffffffffffffffffffffffffff

var galiba sen de birşeyler :) Merak ediyorum seni..haber ver bize...

ayy herkesin hemen hemen aynı günler olunca topic daha da hareketli ve heyecanlı oluyor:18:

hmm doktorda çok önemli psikolojimizi çok etkiliye biliyolar...

en son gittiğimde beni unutmuşş. kistimi hatırlattım hemen özele gel dedi. paracı olmuş resmen normalde hastanede de mevcut herşeyi bebişim olsa tamam giderim özele filan ama muayene için direk özel demesi sinirmi bozdu

Hem de nasıl heyecanlanır insan..bence senin erken gelmesi iyi olmuş..boşuna gün kaybetmemiş olursun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…