Reglin son günü ovulasyon testi 🥳

Gizemm0

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
5.741
14.701
Merhaba! Arkadaşlar size ufak bir sorum olacak yada benzer durumu yaşayıp netice alan varsa beni de aydınlatsın
Benim bugün reglimin son günü (7 gün görüyorum son 3 gün sadece lekelenme yasarım ) az önce aklıma esti ovulasyon testi yaptım ve neredeyse pik durumda .. yaklaşık 3 aydır yumurtlama belirtisi yaşamıyorum ki reglimde düzenlidir bu ay sadece 5 gün geriledi .. biz bebek istiyoruz acaba bu durumu yaşayan oldu mu regl bitimi yumurtlayan yada gebe kalan
Düzeltme: Belirti olarak iki üç gündür kasıklarımda batma var ve son 3 gündür kan gelmiyor sadece lekelenme oluyor diye 7 günden sayıyorum reglimi ☺bende düşündüm dedim kac ay oldu hiç bir belirti yaşamıyorum yumurtlamayla ilgili belki de adetteyken yumurtlama oluyor ☺
merakla cvpları bekliyorum

bu arada hepiniz 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun

Eklentiler

• image.jpg
    140,5 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleme:
Bacı ben bu işi hiç bilmiyorum ki. Bu ay gebe kalmazsam alacam ovulasyon testi. Gel topiklerde sor yapan bir ton insan var.

Yumusrtluyo olabilirsin calismalarini yap cnm

2ci kızıma regl 4cü günü aynı böyle pik yapmıştı ve birlikte oldum adetime 15gün kala kan ve idrar test hcg pozitifti erken yumurtlamıştım
Benim 3 gün sürüyor 3.gün akşamı yıkanıyorrum deneyin derim kaçırmayın

Cok teşekkür ederim bende belirti yaşayıp test yapınca gördüm bakalım çalışmalara devam

Canım yumurta oluşuyor olabilir.
Sen yine de değerlendir.
Bide kan verirsin bi en azından aklında şüphe kalmaz

Canım yumurta oluşuyor olabilir.
Sen yine de değerlendir.
Bide kan verirsin bi en azından aklında şüphe kalmaz
Eşim 3 gün sonra göreve gidiyor yine değerlendiricem artık rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah isteyen herkese nasip etsin bana da cok teşekkür ederim

Erken yumurtluyosunuz demekki değerlendirin bugünü ve yarın testi aynı saatte sıvıya dikkat ederek tekrarlyın

Canım adetliyken yumurtlama olmaz adet bitiminden sonraki gün bile yumurtlayan olabiliyor. Yumurtlama yaşamadan adet göremiyorsun zaten. İki kez yaşayanlarda bir yumurtlama ile diğeri arasında en fazla 7 gün oluyor buda senin hesabına uymuyor. Bence sen bi gebelik testi yap çünkü lekelenme diyorsun hamileliktede o hormon arttığı için ovulasyonda pik görüyor olabilirsin

Valla cnm hiç bilmiyorum ama hamileyken adet göreni biliyorum inşallah öyledir

Adetten hemen önce yada hemen sonra boyke cikabiliyo tabi bu yumurtlamada olabilir ama sanki t c kadar koyu gelmedi bana.. Bu testler sadece lhyi deil ostojen hormonunuda algiliyo oyuzden olabilir

3 cicek annesi yetiş canısı

Adetten hemen önce yada hemen sonra boyke cikabiliyo tabi bu yumurtlamada olabilir ama sanki t c kadar koyu gelmedi bana.. Bu testler sadece lhyi deil ostojen hormonunuda algiliyo oyuzden olabilir
Evet cnm oyle çıkabiliyor ama kasık agrım da olunca şüphelendim ben .. bakalım hayırlısı olur inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…