Reglin son günü ovulasyon testi 🥳

Ne kadar erken yumurtluyormuşsun.
:)
Aslında böyle değildi de kac aydır takip etmiyordum kuzum bu ay aklıma esti adetin son günü denedim ve oyle de gidiyor bakalım değişiyor aslında yumurtlama günü

Reactions: H M
28 günde bir cnm yani bu ay 2 de olduysam öbür ay da 2 de olurum ..günü şaşmaz

Arkadaşlar okuyunca dikkatimi çekti. Benimde 3 ya da 4 gün adetten sonra iki gün lekelenme oluyor sonra 6. Gün Bi la la kan geliyor. Ardından da artık şeffaf jelimsi akıntı gelir iki gün falan. Acaba bu şeffat akıntı yumurtlama akı tısı mıdır. O kadar kısa sürede yumurta gelişebilir mi ki. 28 ya da 26 da Bi adet oluyorum.

Canım bazı kadınların yumurtlaması nadiren de olsa regle denk gelebiliyor .. belki de öyledir

Canım bazı kadınların yumurtlaması nadiren de olsa regle denk gelebiliyor .. belki de öyledir
Elimde Bi tane ovulasyon testi vardı akıntı geldiği gün Bi test yapıyım en azından aklımda kalmaz. Sağolasın

Şimdide regl olacağım gün test yaptım baya pik olmuş ya bakar mısınız ?

Eklentiler

• 2E1BBFE0-C7E0-4901-8503-DADEFE0A8870.jpeg
    110,3 KB · Görüntüleme: 47
Ovülasyon testi Hamileler de böyle çıkıyor diye okumuştum inşallah vardır Bebiş

Canım t den köyü oldumu avulasyinda gebelik öyle çıkar cnai m benim tedti yap hamisi olabilriisn o veltielri ondan ve dusjk tehlikesi yada yerleşme kanama si demek test yap hamile sim galiba c köyü çıkmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…