Reglin son günü ovulasyon testi 🥳

Merhaba! Arkadaşlar size ufak bir sorum olacak yada benzer durumu yaşayıp netice alan varsa beni de aydınlatsın 🌺
Benim bugün reglimin son günü (7 gün görüyorum son 3 gün sadece lekelenme yasarım ) az önce aklıma esti ovulasyon testi yaptım ve neredeyse pik durumda .. yaklaşık 3 aydır yumurtlama belirtisi yaşamıyorum ki reglimde düzenlidir bu ay sadece 5 gün geriledi .. biz bebek istiyoruz acaba bu durumu yaşayan oldu mu regl bitimi yumurtlayan yada gebe kalan :emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::KK200:
Düzeltme: Belirti olarak iki üç gündür kasıklarımda batma var ve son 3 gündür kan gelmiyor sadece lekelenme oluyor diye 7 günden sayıyorum reglimi ☺bende düşündüm dedim kac ay oldu hiç bir belirti yaşamıyorum yumurtlamayla ilgili belki de adetteyken yumurtlama oluyor ☺🥳
merakla cvpları bekliyorum 🌺🌺

bu arada hepiniz 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsunEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Ben adet bitimi tek sefer korunmasız ilişki oldu hamile kalırsam yazarım. 10gun kaldı adetime bekliyorum bakalım. Ama adet zamanı çift yumurtlayan kadınlar oluyomus yada sadece adet sırasında yumurtlayan. Herkesin kendine göre farklı bence. Rabbimin katında olmaz diye birşey yok. Ben çok okudum burda adet bitimi hamile kaldım diyen. Rabbim gönlünüzden geceni nasip etsin insaAllah hayırlısıyla hamilelik haberini en kısa zamanda alırsın insaAllah canım 🤲🤲

2ci kızıma regl 4cü günü aynı böyle pik yapmıştı ve birlikte oldum adetime 15gün kala kan ve idrar test hcg pozitifti erken yumurtlamıştım
Benim 3 gün sürüyor 3.gün akşamı yıkanıyorrum deneyin derim kaçırmayın
Adetime 12 gün var yapsam cikarmiyki kesin benimde acaba merak ettim şimdi negatif çıkarsa erken diye alamıyorum :KK43:

Oyle yapıcam cnm bakalım cok teşekkür ederim 💋💋
adetin kac gun surfu genelde ovu koyu olunca gebelik oluyor hgc varsa tes t yap bir bakiyim belki ustun4 gormussundir eger gebelik degilsede yumurta olusmus bugunub iki ust ustr onu degerlendir

Ben adet bitimi tek sefer korunmasız ilişki oldu hamile kalırsam yazarım. 10gun kaldı adetime bekliyorum bakalım. Ama adet zamanı çift yumurtlayan kadınlar oluyomus yada sadece adet sırasında yumurtlayan. Herkesin kendine göre farklı bence. Rabbimin katında olmaz diye birşey yok. Ben çok okudum burda adet bitimi hamile kaldım diyen. Rabbim gönlünüzden geceni nasip etsin insaAllah hayırlısıyla hamilelik haberini en kısa zamanda alırsın insaAllah canım 🤲🤲
Amin canım bende baya okudum burda inşallah okur ya rabbim hepimizin gönlüne göre versin ☺🤲🤲 her yolu deniyoruz bakalım inş netice güzel olur

adetin kac gun surfu genelde ovu koyu olunca gebelik oluyor hgc varsa tes t yap bir bakiyim belki ustun4 gormussundir eger gebelik degilsede yumurta olusmus bugunub iki ust ustr onu degerlendir
Adetim 2 sinde başladı bugün 7. Gün ama 5 6 7 hiç kan gelmez az az leke gelir hep oyle oluyor

Yumurtlama gününüz ne zaman ki ona göre hesaplanıyor canım ben adetimin bittiği gün yumurtladım ve tuttu kızım simdi 2 yasında
masaAllah Allah bağışlasın. Adet bitimi ilişkide çoğu kişi oğlan yazmış ama Rabbim ne derse o oluyor. Benim iki oğluşum var üçüncüyü dusunuyorum kızım olsun istiyorum birde tabi Rabbim nasip ettiyse. Valla bu yumurtlama olaylarını bile hiç bilmezdim iki oğlan doğurdum ama haberim yoktu :oops: internetten arastira arastira buralara geldim. Rabbim hepimizin gönlümüzden geçeni hakkimizda hayırlı eylesin insaAllah🤲🤲🤲

Yumurtlama gününüz ne zaman ki ona göre hesaplanıyor canım ben adetimin bittiği gün yumurtladım ve tuttu kızım simdi 2 yasında
Maşallah canım Allah bağışlasın inşallah 🤲🤲🌺 benim de değişiyor demek ki bugün bunu görünce anladım bakalım hayırlısı allahtan 🤲🤲🤲

masaAllah Allah bağışlasın. Adet bitimi ilişkide çoğu kişi oğlan yazmış ama Rabbim ne derse o oluyor. Benim iki oğluşum var üçüncüyü dusunuyorum kızım olsun istiyorum birde tabi Rabbim nasip ettiyse. Valla bu yumurtlama olaylarını bile hiç bilmezdim iki oğlan doğurdum ama haberim yoktu :oops: internetten arastira arastira buralara geldim. Rabbim hepimizin gönlümüzden geçeni hakkimizda hayırlı eylesin insaAllah🤲🤲🤲
Canım Bizde bilmezdik deneye deneye ve sonuç sıfır oldukça öğrendik ☺️ Bakalım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Bnmde kızm adete 2 gün kala oldu
Yumurtluyo olablrsn camm

X