Regli tarihi 21 22 nisan olanlar belirtilerimiz...beklentilerimiz...dualarımız..

keşke herkes hamile olsaydı yaaa benim adetim 24 nisanda ama olma olasılıgı cok az buna eminim
oyyy cnmm benimmm inşallahh bitanemmm:Saruboceq:

iNanin tuvaletten ciktiktan hemen sonra size yazdim regl oldugumu. Dun agla agla bittim. ılk denemeydi ama bende nasil bir kendine guven vardi anlatamam. Napalim hayirli degilmis hakkimizdaki olmadi canlarim bizlere.

Daha regl olmayanlar icin de ınsallah hayirli haberleri aliriz:) ne kadar acayip ya insan kendi olumsuzlugunu unutup hic bilmedigi arkadaslari icin umutlaniyor. Bu cok guzel bir dayanisma!

bende bugun adet oldum umutlar bida ki aya kaldı artık... inşallah sizlerden güzel haberler alırız kızlar

Bana destekk oldugunuz icin ayni mesajda hepinizden alinti yaparak tesekkur etmek istiyorum, beceremedim.

Bana destekk oldugunuz icin ayni mesajda hepinizden alinti yaparak tesekkur etmek istiyorum, beceremedim.

canım benim güzel kalpli cnm arkadasımm benimm hiç üzülme bitanem kıyamam ilk denemen kuzumm 6ay çiftlerin yüzde 60 gebelik elde eedemiyor sorunsuz oldukları halde bidahaki aya güzel haberlerle gelicennn inşallahh:Saruboceq::1hug:

bende bugun adet oldum umutlar bida ki aya kaldı artık... inşallah sizlerden güzel haberler alırız kızlar
cnm benimmm sende hiç üzülme inşşaallah bidahaki ay kuzum beniimm:Saruboceq: ben kaldım bi kızlar sanırımeyvahedigeldismile benimde yarın günüm zaten olurum şaşmaz!..:1closedeyes:

Ama cok guzel bir bag oldu aramizda, insanin ici rahatliyor. Cok tesekkurler. Bugun annem dedi ki demek ki hayirli bir evlat olmayacakmis, hakkaten boyle bakmak lazim. Unutmayin kizlar, SECRET. olumlu dusunelim, ben bu enerjiye cok inaniyorum. Hadi bakalim.

MeleGim sende sartlama kendini hemen oyle du bakalim. Belki hamilesin :)

cnmm benimm evet nisan ayımızz geçsede mayıs ayında beklemede oluruz yine görüşürüzz bizzzz canlarımmmkaydirigubbakcemile5 annen cok haklı cnm benimmm HAYIRLISI BUYMUS CANIM BENİM UNUTMA SECRETyerimseniben yok be kuzumm benim adet sendorumu basladı adetten 2gün önce akıntım artar hemen anlarım 2gün içinde gelcek..bugun costuu yarın gelior yolda belimde agrıyormafoldumben yarın kendisiyle uyanırım daha dogrusu o beni geldiiimm kalk diye uyandırıcakkötükedihüso :tomato:

arkadaşlar yaaa benim 23 nisan adet günüm ama benim kasıklarım çok ağrıyooo adet olucam galibaaaaalmaz:

Ben nadil kotu regl oldum anlatamam, hem istifra ettim sabaha kadar hem de karin ve bel agrisindan kendimi bi o fayansa bi bu fayansa attim. Niye boyle olduysa( size yazmamisim baska bi topige yazdim anlatayim da bir fikir verin lutfeeeen. Ben regl olmadan oncekigun salak gibicamasir sepetime takilip dustum. duserken cok guzel dustum ama, karnimi korudum elimle. Simdi kafam allak bullak oldu. Benim sakarligimdan miadet oldum sizce kizlar bi fikir verin???

son bir günüm kaldı kızlar bu mubarek günde dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar
bu akşama kadar hastalanmazsam test yaptıracağım

sanmam canım ya
eğer bebeğimiz bize tutanamayacaksa dünya önüne geçse yine olmaz
tabiyki dikkat etmeliyiz ama kendini suçlama lütfen
biliyorsun okuyoruz kötükedihüso düşsün diye tv kaldıranlar halı çırpanlar var ama düşmüyor

daha çok yenisin canım olur merak etme bak bu topiğe
yıllarca uğraşanlar var vereliniortak bozma moralini olacakdır inşallah
:Saruboceq:

]

cnm benimmm sende hiç üzülme inşşaallah bidahaki ay kuzum beniimm:Saruboceq: ben kaldım bi kızlar sanırımeyvahedigeldismile benimde yarın günüm zaten olurum şaşmaz!..:1closedeyes:

canım üzülmemeye calışıyorum ama elimde olmuyo bide şu kafamdan cıkarabililsem düşünmesem daha iyi olcak benim bu ay 5 inci denememdi tatlım ama olmadı hayırlısı olsun napalım inşallah senden güzel haberler alırız canım:Saruboceq:

kıslar topıgınızı okudum...bugun 22 si...test yapan varmı acep...bilmiyorumkismile

arkadaşlar ben bu sabah kırmızıları gördümm hemen kendimii doktorun yanına attımm :). aynı tedaviye devam dedi. serophene adlı ilacı verdii sonra pregnly iğneye devam dedii inşallah bu ay bebeğim tutunurrr :Saruboceq: :lepi:

bennn yaptımm ama tek çizgi...boshayallersmile

Ay sinirden gulme geldi eyvahedigeldismile . Canini sikma canikom, zaten bekliyordun :umursamaz: . Bi bakmissin surada hepimiz mayista tavuk kumesi gibi ayni anda hamile kaliriz Inssalllaaaahhhh

Sekercim sen tedavi mi goruyordun? Ben tedavi falan gormuyorum arkadaslar cok cahilim bu mevzuda mazur gorun, anlamiyorum medikal terimlerinizi. :1hug:

bennn yaptımm ama tek çizgi...boshayallersmile

Ay sinirden gulme geldi eyvahedigeldismile . Canini sikma canikom, zaten bekliyordun :umursamaz: . Bi bakmissin surada hepimiz mayista tavuk kumesi gibi ayni anda hamile kaliriz Inssalllaaaahhhh

kıslar ınsallah bırdahakı aya bebekelrınız gelsın benımde gelsın :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…