Regli tarihi 21 22 nisan olanlar belirtilerimiz...beklentilerimiz...dualarımız..

selam kızlar.benim de adet günüm 23 nisandı.ben dayanamayıp 20 nisan da test yaptım.tek çizgi.23 ünde yaptım silik çıktı.bu sabah bir daha denedim çizgi tam belliydi.aslında adet gününde de çıkar.ben de sabırsızdım.adet gününüzde çıkmasa bile sonradan da belirginleşebilir.

Kizlar sabah uyanip hemen test yaptim, tek cizgi. Mutlu oldum inanin. Eger regli oldugum halde hamile kalsaydim kendimi affetmezdim cunku agri kesici aldim iki kez. Bu cizgiye bu kadar sevinecegim aklima gelmezdi :sinifsinif: .

Allah hayirlisi ile saglikli evlatlar nasip etsin bizlere canikolarim.

Esimin aldigi testten toplam iki tane cikiyor IKincisini banyo dolabina ozenle koydum Mayis ayinda Insallah cift cizgiyi gorurum Allahim Allahim :ecrin_bebek:

sositososito sositososito canım tebrik ederimmm gözün aydınnn saglıcakla gelsin meleğin inşallah:CüvCüv:

bak buna bende sevindim kokoshumm hiç meraketme inşallah mayısta çift çizgi ggörüceksin canım benimmm:Saruboceq:

tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmm....rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...inşallahh bende hamileyimdir..... son 2 gün kaldı.. lütfen banada dua et..

Kızlar geçen ay 27 martta regli oldum.Şimdi hala bir belirti yok.Dün test yaptım biraz silikti ikinci çizgi hamilemiyim acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…