Regli tarihi 21 22 nisan olanlar belirtilerimiz...beklentilerimiz...dualarımız..

Aminnn! ınsanın kendi için değil de başkası için ettiği dua daha makbulmüş. Birbirimizi duadan unutmayalım. Bana o kadar inanılmaz geliyor ki... ınşaallah sen de çok uğraşmadan güzel haberleri verirsin bize.

evet cnm haklsn hep edelim birbirimize dua...rabbim hepimize nasip etsin inşallahh.....alllah büüyük cok büyük ....hayrılısı buymus kızlar

slm arkadaşlar benimde 23 nisan beklenen adet tarihii. bende 5 nisanda pregnly çatlatma iğnesi vuruldum. beklemedeyim şuan.. iğneyi olduğumdan berii göğüs uçlarımda acı var.acaba iğnedenmi kaynaklandı bilemiyorum. birde kasık ağrılarımm var sanki adet olucakmışım gibi. o ağrılar girdimii kasıklarımaa kalbim çürüyoo hemen, adet olucam heralde diyee. inşallahh yaradanımm bebişlerimizi bize tutundurur:emir_bebek:

cnm inşallah hamilesndr ilk denemenmi

yok canım ilk denemem değil
yumurta takibinde 3.denemem ilkinde yumurtalar büyümedi
ikincisinde çok iyiydi ama maalesef olmadı
bu 3.denemem
ayrıca başarısız birde aşılamam var kötükedihüso

İnşallah hepimiz en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize
:Saruboceq:

slm arkadaşlar benimde 23 nisan beklenen adet tarihii. bende 5 nisanda pregnly çatlatma iğnesi vuruldum. beklemedeyim şuan.. iğneyi olduğumdan berii göğüs uçlarımda acı var.acaba iğnedenmi kaynaklandı bilemiyorum. birde kasık ağrılarımm var sanki adet olucakmışım gibi. o ağrılar girdimii kasıklarımaa kalbim çürüyoo hemen, adet olucam heralde diyee. inşallahh yaradanımm bebişlerimizi bize tutundurur:emir_bebek:
SLM CNM BENİM CNM İĞNEDENDE OLABİLİR HAMİLEDE OLABİLİRSİN CANIM İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR İNŞALLAH EMEKLERİN BOŞA CIKMAZ CNM PERŞEMBE GÜNÜ TEST YAPSANA KESİN SONUC ALIRSIN
yok canım ilk denemem değil
yumurta takibinde 3.denemem ilkinde yumurtalar büyümedi
ikincisinde çok iyiydi ama maalesef olmadı
bu 3.denemem
ayrıca başarısız birde aşılamam var kötükedihüso

İnşallah hepimiz en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize

CANIM BENİMMMM ÜZÜLME İNŞALLAH BU SEFER OLUCAK BENDE 2GÜN SONRA KIRMIZI KARTI GÖRÜCEMkötükedihüso

umudunu kaybetme canım
nerden biliyorsun belkide çift çizgiyi göreceksin s:Saruboceq:

feci şekilde kasıklarım ağrıyo benimde
hastalanacaksam hastalanayımda
boşu boşuna kan testine para vermeyeyim bari

kızlar bende bugun test yaptım aşime dogum günü hediyesi olur diye belki ama negatif malasef ama daha 3gün var adetime yine olmadı galiba

kızlar bende bugun test yaptım aşime dogum günü hediyesi olur diye belki ama negatif malasef ama daha 3gün var adetime yine olmadı galiba

canım daha adet tarihine 3 gün varmış
evdeki testler adet tarihi geçtikten sonra yapılıyor
üzülme belkide vardır
benimde 7 mayısta doğumgünüm
eğer hamileysem (inşallah)
aldığım en güzel hediye olacak

SLM CNM BENıM CNM ıĞNEDENDE OLABıLıR HAMıLEDE OLABıLıRSıN CANIM ıNŞALLAH HAMıŞSıNDıR ıNŞALLAH EMEKLERıN BOŞA CIKMAZ CNM PERŞEMBE GÜNÜ TEST YAPSANA KESıN SONUC ALIRSIN

canım bekleyeyimm diyorumm ben 1 hafta dahaa. iğnemi vuruldum ertesi günüde progestan hapını kullandımm 10 gün boyunca 15 de bitti hapımda. eger hamile değilsem zaten ilaç bitikten 10 gün içinde adet oluyosunn bende o 10 günü bekleyeyim diyorumm. eger adet olmazsam kan testi yaptırıcam. ama kasık ağrılarıma bakarsamm kırmızıları görücemm heraldee..bekleyeyim bakalım 1 hafta dahaaa inşallahh güzel hbrler veriirimm sizleree:emir_bebek:

canım daha adet tarihine 3 gün varmış
evdeki testler adet tarihi geçtikten sonra yapılıyor
üzülme belkide vardır
benimde 7 mayısta doğumgünüm
eğer hamileysem (inşallah)
aldığım en güzel hediye olacak

canım ben bugun kırmızı kartı gördüm malasef inşallah senden güzel haberler alırız bebişin dogum günü hediyesi olarak gelir sana tatlım:ecrin_bebek:

Kızlar merhabalar benımde geÇen ay 23 de adet oldum bu ay ne olacak bılmıyorum mıde bulantım var bayaĞıdır mıdem yanmam var ve duramıyorum ve ara ara sık sık ıdrar Çıkıyorum hayırlısı olsun hakkımızda

umudunu kaybetme canım
nerden biliyorsun belkide çift çizgiyi göreceksin s:Saruboceq:

feci şekilde kasıklarım ağrıyo benimde
hastalanacaksam hastalanayımda
boşu boşuna kan testine para vermeyeyim bari
canımmm inşalllahh görücez çift cizgiyi bitanem kaydirigubbakcemile3 kız aynen bende öyle diyorum biliormusun adet gelcksen gelde kan testine bosuna para vermimm hihihikaydirigubbakcemile3hattaa bikere günüm geçtiiii test yaptım 4 5 tane hepsindede hayalen 2çizgi görmüşümmm kaydirigubbakcemile3 eşime bile GÖRDÜRTTÜM kaydirigubbakcemile3 YANİ ZORLA İKNA ETTİM ADAMII :kedi: sonra taksiye bindik hastanede indikkk ben bi bekle haytım lavaboya gidim dedim bi baktım regl olmusummmm :kedi:kötükedihüso

canım ben bugun kırmızı kartı gördüm malasef inşallah senden güzel haberler alırız bebişin dogum günü hediyesi olarak gelir sana tatlım:ecrin_bebek:

kızlarrr yılmakk yokkkk bizimlee son görüşmesiii o kırmızlarınnn kötükedihüso :kızgın: hem şükürler olsun bakın 21i 22si adet olcaklar dedikk masallah 21inde oldunuzzzz :nazar:GÜNÜMÜZ GÜNÜMÜZE TUTUYORRR YA BU BİLE SÜPER YANİ SAGLIKLIYIZ KIZLARR CANLARIM BENİMM UMUTLU OLALIM BENDE YARIN OLURUM HEMboshayallersmile

Kızlar merhabalar benİmde geÇen ay 23 de adet oldum bu ay ne olacak bİlmİyorum mİde bulantım var bayaĞıdır mİdem yanmam var ve duramıyorum ve ara ara sık sık İdrar Çıkıyorum hayırlısı olsun hakkımızda

Aynılarını bende yasıyorum kuzum inşallah hayır olsun hepsi....belirtilerimizin....:Saruboceq:

keşke herkes hamile olsaydı yaaa:KK43::KK43: benim adetim 24 nisanda ama olma olasılıgı cok az buna eminim:KK43::KK43::KK43:

üzülme canım hayırlı zaman değil demekki
ben çok inanıyorum ergeç gelecek bebeklerimiz
varsın geç olsun sağlıklı hayırlı olsunda :Saruboceq:
bende yarın akşam testi yaptıracağım
23 nisanda sonucu alacam
tabi hasta olmazsam :Saruboceq:
hayırlısı bakalım

canımmm inşalllahh görücez çift cizgiyi bitanem kaydirigubbakcemile3 kız aynen bende öyle diyorum biliormusun adet gelcksen gelde kan testine bosuna para vermimm hihihikaydirigubbakcemile3hattaa bikere günüm geçtiiii test yaptım 4 5 tane hepsindede hayalen 2çizgi görmüşümmm kaydirigubbakcemile3 eşime bile GÖRDÜRTTÜM kaydirigubbakcemile3 YANİ ZORLA İKNA ETTİM ADAMII :kedi: sonra taksiye bindik hastanede indikkk ben bi bekle haytım lavaboya gidim dedim bi baktım regl olmusummmm :kedi:kötükedihüso

öyleyiz valla bende aşılama yaptırdığımda
tüm gebelik belirtileri vardı :1shok:
hastaneye gittik kan verdim
sonuçu aldım negatif wc ye gittim geldi :bbo:
sanırım çok sıkıyoruz kendimizi ondan vucudumuz bu belirtileri veriyor
inşallah bu zorlukların mukafatını göreceğiz

X