Regl ve büyük parça

Hindistancevizzi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2020
33
26
Arkadaşlar öncellikle ülkeme geçmiş olsun :KK43:
Allah herkesin yardımıcı olsun. Çok üzgünüm.

Böyle bir zamanda bu konuyu açtığım için de çok üzgünüm ama deprem haberlerin yanında ayrıca bu durum olması beni çıkmaza soktu.

2 hafta çok az karbonhidrat tüketimli diyet uyguladım, ancak düzenli gelen adetimin 2. Günü 10 cm büyüklüğünde bir parça geldi ve bunu hissettim. Sol kasık ağrım vardı bu süreçte.
Bunu yaşadığım gün yüksek doz d vitamını de almıştım.
Hafta sonuna denk geldiği için 2 gün sonra doktora gittim ancak kendisi pek cevap veren bir doktor değil. Miyom görmedim dedi, bilemeyiz ne olduğunu her şey olabilir dedi sadece ve bazı aylar böyle olabileceğini :KK43:

Şimdi sorum şu: acaba diyet sonrası veya yüksek dozda d3 vitamın alımı sonucu böyle bi durum yaşamış olan var mı? Bilmeden hamile olup düşük olmuş olma düşüncesi beni kahrediyor şuan.

Aynısını yaşayan olduysa benimle paylaşır ise çok rahatlatırsınız içimi. Çok teşekkür ederim.

Ben bunu ilk aset gördüğüm aylarda yaşadım. Çocukken yani. Kocaman 2 parmak kalınlığında bir şey çıktı içimden. Doktora gitmedik uzerine düşmedik. Bir şey olmadi sonra. Doktora gitmek isterdim aslinda. Ama götüremedi ailem.

X