Regl tarihine 2 gün kala gebelik testi

hilosloslos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2023
20
5
31
Merhaba kızlar bu ay yumurtlama günlerimi eşimle değerlendirdik adetime 2 gün kala 2 adet bir erken gebelik testi birde kaset test yaptım ikiside negatif bugün regl olmam gerekti ama geciktim kasık ağrım ve baş ağrım var halsizlikle birlikte aranızda bu durumu yaşayıp sonra pozitif olan var mı

Merhaba kızlar bu ay yumurtlama günlerimi eşimle değerlendirdik adetime 2 gün kala 2 adet bir erken gebelik testi birde kaset test yaptım ikiside negatif bugün regl olmam gerekti ama geciktim kasık ağrım ve baş ağrım var halsizlikle birlikte aranızda bu durumu yaşayıp sonra pozitif olan var mı
Bazen psikolojik yaşıyoruz bunları , geç döllenme diyeceğim ama testler negatif diyorsunuz. Bir iki gün daha bekleyip gelmezse adetiniz kan verin 🌸

Bazen psikolojik yaşıyoruz bunları , geç döllenme diyeceğim ama testler negatif diyorsunuz. Bir iki gün daha bekleyip gelmezse adetiniz kan verin 🌸
Bakalım kırmızıları görene kadar bir umut artık çok teşekkür ederim bende öyle yapacağım boş yere kan testine gitmek istemedim biraz daha gecikme bekliyorum

En iyisi adet gecikmesini beklemek en az 5gun geciktikde testde ćikiyor

Son durum nedir bende bugün 4 vardı test yaptım negatifti adet tarihini bekliyorum.kan verdiniz mi

Heyecanını anlıyorum ama en doğrusu adetin üzerinden bir hafta geçmesi.

Benim de bugün adet gunumdu hala olmadim bekliyorum bı kaç gün daha geçsin öyle test yapmayı düşünüyorum tekrardan sizde durumlar nedir
Benim 4 günüm var hala
Benim de bugün adet gunumdu hala olmadim bekliyorum bı kaç gün daha geçsin öyle test yapmayı düşünüyorum tekrardan sizde durumlar nedir
Adet olmama 4 gün var bende bekliyorum test yapmaya cesaretim yok benim rahim sarkmam var birde 2 senedir deniyoruz olmuyor her ay hüsran:KK43:umarım ikimizde hamileyizdir buraya yaz olur mu 🌼

Benim 4 günüm var hala

Adet olmama 4 gün var bende bekliyorum test yapmaya cesaretim yok benim rahim sarkmam var birde 2 senedir deniyoruz olmuyor her ay hüsran:KK43:umarım ikimizde hamileyizdir buraya yaz olur mu 🌼
İnşallah rabbim bütün canı gönülden isteyen herkese nasip etsin canım sabrin sonu selamettir inşallah yazarım tabiki de sende inşallah senin de güzel haberlerini alırız 💓🌸🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

İnşallah rabbim bütün canı gönülden isteyen herkese nasip etsin canım sabrin sonu selamettir inşallah yazarım tabiki de sende inşallah senin de güzel haberlerini alırız 💓🌸🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canim aminn Allah kimseyi kucağı boş bırakmasın inşallah güzel haberler alırız bugün ilk defa kustum psikolojik mi bilmiyorum ama yani birden kusma isteği geldi iyice umutlandim🌼💕

Hamile olsanız adet öncesi çıkardı diye düşünüyorum erken gebelikte yapmışsınız psikolojik olabilir düşündüğün için 1 hafta gecikirse kanda beta hcg baktir derim 1 hafta geçmeden test yapip moralini bozma

X