Regl günü geçmiş ve gebelik testi negatif olanlar

üç senelik evliyin üç senedirde çocuğum olmadı canm... pcoya bağlı prolaktim hormonumda yüksek bnm.. iki aydr iyidi bu ay 6 gün geçti yok hala. adet olsam gtcem doktora bn hep tedavilerimi yarım bıraktım ama bu sefer bebek olana kadar uğraşcam inşallahh. sen kaç senelik evlisin.. tedavi gördünmü hç pco için. hamile kaldığına göre pcolularında çocuğu oluyomuş ya hepsi bahane aslında Rabbimin ol demesi yeterlii

oluyo tabi cnm pko su olupda hamile olan bi çok insan var ve bunlara annem ve teyzemde dahil teyzemnki hamileliğinden bebeğinden büyüktü... ben 1.5 yıllık evliyim cnm... 1 şubatta 7 haftalık bir düşüğm oldu 5 ay ara verdm şmdide 5 aydr çalışıyorz bir buçuk ay önce hormon tahlili yaptrdım hepsi normal çıktı hiç bir sorun yok şmdi adet olduktan snra kolamen kullanmaya başlıcam bu sayede yumrtlama olur eğer yumrtam çatlamasada çatlatma iğnesi vurdururum çatlama iğnesi vurduranlar o ay bile hamile kalabiliyo işnlh bnmde öle olr RABBİM zamanını yazmş o zamnım gelmesini bekliyorz bizlerde... canım ilişkiye girmeden önce eşinde sende 10 kere YA MÜTEKEBBİR deyin..

"Yâ Mütekebbir" Bir kimse karısıyla beraber olmadan önce 10 kere bu ismi okusa ve ondan sonra onunla beraber olsa ona Hak teala hazretleri salih bir zürriyet verir.

doğrudur Rabbimin güzel isimlerinden biri Allahın adıyla başlamak lazm her işeki hayırlı olsun inşallahh

iyi geceer arkadaslar,

simdiye kadar regl olmadim ve bugun dr a gittim, reglim 12 gun gecikmesine ragmen dr keseyi goremedi. yumurtaliklarimda cok ufak kistler varmis, kan tahlili istedi. kan tahlili negatif cikti, regl gecikmesi kistlerden dolayi oluyormus. Simdi adet sokturucu kullanacagim. Birde dr soyle bir sey dedi ben bilmiyordum cok sasirdim, bayanlar her ay yumurtlamazmis ama genelde bayanlar her ay yumurtladigini zannedermis.

cok uzuldum bu ayda bebek yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…