Jinekoloji Regl Ağrısı

Ayy migren icin de öneri gelmeye başladı gerçekten kurtarıcım oldunuz

Ağrı kesici regl için zararlı değil.
Öyle olsa kaç yıldır onlarca dr yazmazdı bana. Ben kullanıyorum valla.Çekilir mi o ağrı.

Bir arkadaşım şekerli filtre kahve iç demişti ne alaka falan demiştim ama garip bir şekilde iyi geldi.
Su torbasını kullanabilirsin ama sakın karnına, kasık bölgene koyma.Ayaklarının altına koy. Karnını ve ayaklarını sıcak tut.Ben spor ile ciddi anlamda kurtuldum ağrılardan. Bir de adet yaklaşınca magnezyum desteği faydalı olabiliyor.

Magnezyumu deneyeceğim bi kac kisi daha yazmis. Spor da evet ya yürümek bile iyi geliyor aslında. Teşekkür ederim

Regl oldum olalı regl sancısını dibine kadar yaşadım. Şu güne kadar ağrısız regl dönemi geçirdiğim tek zaman doğum kontrol hapı kullandığım dönemdi. Adeta cennet gibiydi benim için o kadar zor bıraktım ki bir ay daha hadi bir ay daha diye vedalaştım resmen. Onun dışında bir de düzenli spor yaptığım bir dönem vardı. Kesinlikle çok çok faydasını görmüştüm. Böyle deyince ne kadar etkili olabilir diyor insan biliyorum ama gerçekten çok hafif sancılı geçirmiştim spora gittiğim dönemler. Ben de ilaç içmeyeyim diye inat edenlerdenim en son eşim ağzıma zorla tıkmıştı bu kadar acı çekilir mi iç rahatla diye

Ergenlik döneminde çok ağrım olurdu. Papatya çayı içerdim regl öncesi ve regl olurken. Sonra aylar geçtikçe hafiflemeye başladı. Bilemem fayda ettimi yoksa büyüdüm diyemi oldu. Hala içerim ağrılarım eskisi gibi değil. Deneyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…