reddedilmez kadın??

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar sizce reddedilmez kadınların sırları ne olabilir nasıl reddedilmez olabiliriz...

• Konu Sahibi EU1
hemeen anlatım hayatım :) mutfakta aşçı, sokakta namuslu, misafir gelince fırıldak, yatakta kaltak, biras ekonomik birasda dilsiz olan her kadın reddedilmezdir heralde :))

• Konu Sahibi EU1
hemeen anlatım hayatım :) mutfakta aşçı, sokakta namuslu, misafir gelince fırıldak, yatakta kaltak, biras ekonomik birasda dilsiz olan her kadın reddedilmezdir heralde :))

ayyyy canım ağzına sağlık aynen katılıyorum :roflol:

• Konu Sahibi EU1
benden de saglık :) tecrube konusuooo kolay mı beee :)

• Konu Sahibi EU1
valla benim eşim beni reddetmez ama bende onu etmem 1kıskan fazla belli etme sev ama fazla ileri gitme iki gün bakımlı bir gün sade görün hergün güleryüzgöster ama arasıra yüzünü değiştir tatlicadiarzuonu beklediğini belli et imaj yap onun güvenini kazan onun için değişiklik yap ama 6 ayda bir, çok sık imaj yapma ve ona kibar ol espirili ol şefkatli ol asla ter kokulu yaklaşma parasına sahip çık harcama bak ozaman reddediyomu daha ne yapayım demi daha var yoruldummmmmmmmmmmmmmmmtatlicadiarzu
kızlar sizce reddedilmez kadınların sırları ne olabilir nasıl reddedilmez olabiliriz...

• Konu Sahibi EU1
insanoglu bu el oglu
reddilmez diye bisi yok
hicbirseyin garantisi yok
kimse vazgecilmez degil
hele ki erkekler icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…