Red cevabi geldi:(

enet öyle yapacagim galiba cünkü dayanamiyorum allah bu almanlara acima dyugusu versin

Ya ne kadar saçma bir is aslinda anlamiyorum
benim arkadasimin maasi 1100 euros, yinede istek yapti bir hafta içinde vize geldi, gitti getirdi esini,
sen kaç zamandir bekliyorsun hayret birsey vallahi...

canim, bu kadar yipratma kendini yaa, nasil olsa gelecek esin, tamam zor olabilir uzakta olmak ama, depresiyona girecek kadar da yapma bence
o gelemiyormus, sen ayarla bir bilet git yanina
hem tatil var biliyorsun...hem onada sanada iyi gelir.

hayatta okadar çok sıkıntı varki sonunda kavuşacaksınız çaresi var derdinizin lütfen üzülmeyin sağlığınız yerinde olsun yeterki şükredin

maddi imkanınız varsa bi haftalığına bile olsa eşinizin yanına gidin..bu hem size hem ona iyi gelecektir bence...ve bu bi haftayı mümkünse ikiniz başbaşa geçirin...:kahve:

Ah canim yaaaaaaa demekki sizden fazla bekleyenler var!!!!!! Allah hepinize kolaylik versin canlarim. Yilbasina az kaldi, iznin de vardir muhakkak atla git yanina hasret giderin. ne zor biseydir yaaaaaaaaaaaaaa vallahi cok üzüldüm offfffffffffffffff su gavurlar yokmu dayaklik bunlar acimazlar insanlara

evet izin alip gidecegim allahdan ki isverenim türk yani senelik zinimi de kullanabilirim konusdum esimlede konusdum gelecegim yanina dedim havalara ucdu ikimize de iyi gelecek:)

arkadaslar delirmek elde degil hadi diyinki kiz abartiyorsun
bugün kadindan mektup geldi kagitkari islemis konsolosluga istanbula haber yollamis esimi aradim haber yok dedi telefon acdi kadin demiski bir iki gün icinde islenir size ahber gelir simdi bu ne,
kadin bana iki ay daha beklersin dedi bir hafta sonra kagitalrimi etti mektup yolladi
biletimi aldim haftaya carsamba günü ucuyorum simdi esimin vizesi cikdiysa bosu bosuna hem masraf ettim hemde türkiyeye ucuyorum
hemde bir aylik etmisdim biletimi senelik iznimi kullaniyorum, insallah vizesi cikarda bileti degistirip beraber döneriz ama insan yinede üzülyüor sonucda masraf edyiorsun birde kadina bakya benimle resmen dalga gecdi iki ay beklersin dedi simdi bir haftada etti kagitlari
düsünyüorumda yine red ise???
aklimi yiyecegim allahim sabir ver

kiz delimisin ettigin lafa bak yeterki vize ciksin da esin yanina gelsin yoksa gel git telefon ooohhhooo ne kadar masrafiniz olur Allah insallah yuzunuze gulmusturde bu sefer alir bu Almanlardan nefret ediyorum ya insanlari boyle zora kosuyorlar Avrupaymis kiclarini yikamyi bilmezler umarim guzel haberler alirsiniz bu gorusmesinde

insallah neolur dua edin insallah vzesi cikmisdir ufff ah bu almanlar insanlara nasil eziyet etmesini bilyiorlar 1945 zaminda neler yaptilar bu yetmedi simdide bize sinir eziyeti ediyorlar:KK43:

evet ah bilmezmiyim su almanlarin isini, ya insallah uzun sürmez hafta basinda esimin randevusu var, acaba 3 ay yine sürermi? yoksa simdi daha kisa mi sürer sonucda esimi ve beni arastirdilar???

canim simdi okadar uzun sürmez bende ilkinde red cevabi almisdim cünkü esim probezeit daydi isyerinde imzali kagat verdiler biz bu adami devam calistiracagiz diye ama kabul etmediler sonra yani esimin probezeiti bitince yeniden basvurduk bu sefer kadar uzun sürmedi zaten bütün kagitlar hazirdi sadece yenien form doldurduk red cevabi gelince evraklari geri veriyoalr zaten yani ikinci seferde fazla bisey yapmana gerek kalmiyor hem terminide almisiniz hemen bu sefer uzun sürmez merak etme yazini görünce cok üzüldüm takip ediyordum seni hakkinda hayirlisi canim bu sefer olacak ins

ah işte böyle küçük hatalar yüzünden iş nerelere varıyo:eek:klava:
canım inşallah biran önce işlemleri halledip kavuşursunuz eşinle:Saruboceq:

avukat ile konusduk hal olacak insallah, benim isyeirm bir sene acik olmus olmasi lazimki esimi getirebileyim , iki bucuk ay sonra bir sene olacak o zaman yine basvuracagiz:) hayirlisi bakalim bu sefer ama avukatda bizimle kosturacak

X