Red cevabi geldi:(

bunları bilirim ben yani almanları işi zorlastırmakta üstlerine yoktur.bende ordaydım allaha cok sükür kurtuldum.ama merak etme burdakiler yani alman konsolosundakilerde aynı.insallah işlerin rast gider cok zor biliyorum.prensiplerine okadar baglılarki neyaparsan yap işni yinede uzatıyorlar.dua et

evet ah bilmezmiyim su almanlarin isini, ya insallah uzun sürmez hafta basinda esimin randevusu var, acaba 3 ay yine sürermi? yoksa simdi daha kisa mi sürer sonucda esimi ve beni arastirdilar???

insallah kavusuruz bu aralari cok bunaltiyor beni esim, gel gel gel diyor duramiyorum snesiz bende ne yapacagimi sasirdim acikcasi

Allah kavuştursun, okadar zor bişey ki tam evet derken herşeyin tepe taklak olmasi...
Tez zamanda kavuşun inşaalh

evet insan cok üzülüyor
simdi bu hafta esim yine basvurdu ve bugün istanbul konsoloslukdan haber geldi esimden bizim evin kontratini istiyorlar bir de kazanc belgelerimi yani gelir belgelerini istiyorlar
acaba bu iyi bir haber mi, belkide daha cabuk gecer bu isler:) ne düsünecegimi sasirdi acikcasi bir yandan umutlanmak istiyorum ama biraz olsun umut bagladigim zaman hayllerim yikiliyor:KK43:

hayirlisi olsun uzme kendini ,kagitlarini tekrar verirken iyi kontrol et .kisa zaman icinde kavusmaniz dilegiyle ,uzme kendini duzelir.

simdi esim bu hafta kagitlari verdi (benden gelir belgesi ve ev kontratini istediler esime yolladim) gitti götürdü ve cumartesi günü yani dün bana kagitlar geldi, bu sefer baska bir kadin bakyior islerime bu kadinda istedi yine bütün kagitlari ynai basdan baslyioruz bu sefer extra sigortali olduguma dair bir kagit istiyor,
benim islerim hep ters mi gidecek allahim, hep hafta sonuna denk gelyior bu kagit isleri ve benim ellerim bagli kalyior, icim icimi yiyor elimden bir se ygelmyior, simdi sabah erkenden saat 7 de evden cikacagim sigorta dairesine gidecegim kagidi alacagim, patronumdan bir kac kagit almam lazim, is yerinde calisdigima dair bir de muhasebeciye gidecegim alacagim kagitlar var bir de gözden gecirmesi icin,
ufffff kostur babam kostur biktim arkadaslar pes edecek duruma geldim ama bu almanlara ezdirmem kendimi allah izniyle bu sefer hersey yolund agider insallah,
ne olur benim icin dua edin ne olur dualariniza cok ihtiyacim var,
iyiki türkiyeye gitmedim bir de bilet alip esimin yanina gidecekdim allahin isi :)

hadi bakalim inşaAllah iyi haberlerle gelirsin canim..Allah yardimcin olsun..işlerin su gibi gitsin :KK66:

ayrı olmak cok zor:1no2:
Allah sizi tez zamanda kavuşturur inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq:

bu isler insanin omrunden omur aliyor bir sene bekledim ben vizemi 1 aylik evli beraber kalmistik esimle o denmek zorunda kaldi isi sebebiyle gitgel yol ettik ankaraya gercekten suan hem seni iyi anliyorum hemde esini cok zor canim kolay gelsin insallah tez zamanda kavusursunuz.

bir yanlışlık olduğu ortada eninde sonunda vercekler vizesini olmadı AİHM'ye ))))başvurarsınşutarafagitti
allah en kısa zamanda kavuştursun sizi bacım..:teselli:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet insallah uzun sürmez hepsi basdan yapilacak, esim randevu aldi haftaya ...
simdi ben düsündümki problem olmaz sonucda is yerim var ek yerde calisiyorum birde yani kazanc belgelerim de var ... Kadin belgelere iyi baksaydi anlardi hata oldugunu ama cok zor yaaaa delirecegim uf aglamakdan gözlerim sisdi , acligim kesildi esim deseniz o benden daha kötü dayanamiyorum diyor, ama allah razi olsun yine sabirli pek ses etmiyor anlayisli kocam benim....

Sabirli olmazsa ses etse ne olur sanki? ellinden birsey gelmezki mecbur beklemek zorunda. Alman vatandasimisin sen? maas belgeleri istediklerine göre:uhm: ebn en çok sana üzüldüm bütün evraklarini kendin yapiyorsun, esine takma kafayi.:nazar:

canım Allah yardımcın olsun
Allah kavuştursun
her şerde bir hayır vardır demişler
vardır bunda da bir hayır:teselli:

evet bu almanlar cok fenalar ama herseyi didik didik edip buluyolar iste birsey
sende aglama tekrar yolla davetiye bende cok bekledim konsolosluk kapisind
artik allahtan kapida gece gündüz beklemek kalkmis aliyosun randevuyu gidiyosun
üzülme canim insallah en yakin zamanda getirtebilirsin esini

arkadaslar inanin artik dayanamiyorum, sabir denen bir sey kalmadi bende
esimden ayri kalmak beni yikiyor esim de tabiki cok sikintida
kagitlari vereli iki bucuk hafta oldu daha hic bir haber yok
ya banada hep afedersiniz suratsiz biri mi denk geliyor ne hemde kadin beni daha iyi anlamasi lazim
vallahi aglamakdan düsünmekden cok kötü depressyon geciriyorum, resmen sinir küpü oldum
dua edin arkadaslar ne olur

arkadaslar yikildim vallahi artik dayanacak gücüm sabrim kalmadi bugün kadinin yanina gittim konusdurmadilar bilgi veren biri vardi onunla konusdum sordum bana dediki 05.11.2008 esinin basvurdugu yaziyor dedim esim 28.10.2008 de basdvurdu dedi burada böyle yaziyor dedim kagitlar geldimi geldi dedi kac zaman gecdi geldi , dedim bu sene esimle yilbasini kutlarmiyim dedi zannetmem cok taelp var dedi sen iki ay daha beklersin dedi
dedim neeee yok dedim biz herseyi verdik bütün bilgiler elinizde olurmu böyle bir ses
dedi senden daha uzun bekleyenler var onlara öncelik taniyoruz dedi, aglamakdan tutamadim kednimi resmen eziyet ediyorlar bize artik dayanamiyorum esimi istiyorum onun yanina gitmek istiyorum:KK43:

arkadaslar yikildim vallahi artik dayanacak gücüm sabrim kalmadi bugün kadinin yanina gittim konusdurmadilar bilgi veren biri vardi onunla konusdum sordum bana dediki 05.11.2008 esinin basvurdugu yaziyor dedim esim 28.10.2008 de basdvurdu dedi burada böyle yaziyor dedim kagitlar geldimi geldi dedi kac zaman gecdi geldi , dedim bu sene esimle yilbasini kutlarmiyim dedi zannetmem cok taelp var dedi sen iki ay daha beklersin dedi
dedim neeee yok dedim biz herseyi verdik bütün bilgiler elinizde olurmu böyle bir ses
dedi senden daha uzun bekleyenler var onlara öncelik taniyoruz dedi, aglamakdan tutamadim kednimi resmen eziyet ediyorlar bize artik dayanamiyorum esimi istiyorum onun yanina gitmek istiyorum:KK43:

o gelemiyorsa sen git yanına
zaten weihnachten yaklaşıyor 1-2 hafta izin al git bukadar depresyona girmeye değmez

X