Randevu saati

mygenius

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
1.816
1.483
31
Kızlar yakında adet olacağım ve tüp bebek için doktora gideceğim daha öncede denemelerin oldu fakat çalışmadığım için saatler önemli değildi. Öğretmenim çalışıyorum ve yaz okulundayım dersanedeyim bildiğiniz gibi özel bi kurum ve bu kurumda işe yeni başladım. Niye bunu belirtiliyorum zırt pırt izin isteyemem ilk günlerden göze batmak istemem. Şimdi size sorum şu. Benim 3 gün boyunca sabah 9da başlıyor derslerim ve 16.40 da bitiyor son ders. Tüp bebek merkezi saat 17.00 ye randevu verir mi? Nasıl olacak bilmiyorum bunun stresi içindeyim. Çalışan ve tüp bebek yapanlar bilgi sahibi olanlar yazabilir mi? Haftanın diğer günleri çalışmayacağım için rahatım ama illa ki iğne kullanırken muayene günü çalıştığım günlere denk gelecektir. Öğlen aramda 1 saat asla yetişemem iş yerimle tüp bebek merkezinin yolu zaten yarım saat sürüyor. Nolur bilgisi olanlar yazsın

Devlet hastanesi vermez ama özel ise calisma saatlerinize göre ayarlayabilirsiniz, yardımcı oluyorlar

Keşke bu denemeyide yapıp öyle işe baslasaydiniz stres olmamaniz gerekiyor bu kadar telaş stres tüp bebek için iyi değil hoş tabiki çalışmak zorundaysanız bişey diyemeyecegim kolayliklar diliyorum calisanlar yardımcı olacaktır inşallah bu sefer denemeniz tutar bolsans

Her merkezin saatleri farklı. Ben de çalışıyorum ama 17.30 a kadar randevu veriyolardı o yüzden rahattım. Daha önceki merkezde 16 da son randevuyu alıyordu. İzin alıp çıkıyordum veya yıllık izin alıyordum.

Biz öğretmen olduğumuz için yıllık izin yok zaten 4 gün tatil 3 gün çalışıyoruz şimdi izin istesem tuhaf karşılayacaklar neden boş gününde gitmiyor diye o yüzden çok stres oldum. Bi de yeni başladım. Keşke çalışmasam ama maddi olarak çalışmam da lazımdı tüp bebek masrafları da malum.

Her merkezin saatleri farklı. Ben de çalışıyorum ama 17.30 a kadar randevu veriyolardı o yüzden rahattım. Daha önceki merkezde 16 da son randevuyu alıyordu. İzin alıp çıkıyordum veya yıllık izin alıyordum.
Yardımcı oluyorlar yani demi

Biz öğretmen olduğumuz için yıllık izin yok zaten 4 gün tatil 3 gün çalışıyoruz şimdi izin istesem tuhaf karşılayacaklar neden boş gününde gitmiyor diye o yüzden çok stres oldum. Bi de yeni başladım. Keşke çalışmasam ama maddi olarak çalışmam da lazımdı tüp bebek masrafları da malum.
Merhaba,hayırlısı olsun öncelikle🌸 size naçizane tavsiyem tatil olduğunuz günde randevu almanız. Ama şunu de belirtmem gerekiyor. Maalesef tek bir randevu ve görüşmeyle bu süreç tamamlanıyor. Tedaviye başladığınız zaman sizi yumurta kontrolleri için 3-4 günde bir çağıracaklar. Aynı şey transfer süreci için de geçerli. Ayrıca yumurta toplama gününüzde de maalesef tüm gün işe gidemiyorsunuz. Özellerde randevu saatleri ve bekleme süreleri daha az olduğu için biraz daha rahat ama devlette maalesef sıra olarak da bekliyorsunuz. Ben mesela sabah erken vakte randevumu alıyordum,manisadan İzmir'e gidip geliyordum saat 11 e kadar işe dönmüş oluyordum. Kendi işyerim olmasına rağmen bu süreçte zorlandım

X