Ramazanda Tefriciyye

Arkadaşlar listeyi biri toparlayabilir mi? Nara giremedi sanırım. Dün son gündü. Bugün kelebekcime geçelim inşallah. Beni okundu OLARAK yazabilirsiniz Selince için

Arkadaşlar listeyi biri toparlayabilir mi? Nara giremedi sanırım. Dün son gündü. Bugün kelebekcime geçelim inşallah. Beni okundu OLARAK yazabilirsiniz Selince için

1. gulbera -294 okudu
2.@687403_igt-330 okudu
3. A arzm61 -317- listeden cikti. canim istediyin zaman geri done bilirsin
4. @ whitepearll - 330 okudu
5. damla_22 -330 okudu
6. betul8516 :-330 okudu
7. ayseygt1453 -330 okudu
8. ecrin87 -330 okudu
9. Nara87 - 330
10. @ mrym5579-330 okudu
11. mercankara -330 okudu
12. Gooseberry -190
13. Kelebekcim-330 okudu
14. kitapseverim-330 okudu
15. elfce92 -330 okudu

nara okumuştur selince de kendisine okumuştur
liste bitmiş bence

kelebekcim için okuyalım hanımlar

sıradaki arkadaş için 330 adet okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah

Kizlar ben.listeni takip edemiyorum. Bu yuzden her kesin hakki.ustumde kaliyor. Liste de uzaniyor. Listeni idare ede bilecek arkadas varmi aranizda? Konullu olacak biri

Kizlar ben.listeni takip edemiyorum. Bu yuzden her kesin hakki.ustumde kaliyor. Liste de uzaniyor. Listeni idare ede bilecek arkadas varmi aranizda? Konullu olacak biri
sen herkese okudunmu canım?
sırada son 3 kişi kaldı zaten biz el birliğiyle liste yapalım o zaman

ellerine sağlık canım. Ben de kendim için 330 adet okudum. Niyetin ise eşimin görevine kadrolu olatak devam etmesi ve hayırlı kazanç kapılarının açılmaı. Allah grubumuzdaki yüm arkadaşlarımın niyetlerini kabul etsin. Hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın. Amin.

Amin inşallah allahım kabul etsin inşallah
Allahım kısmet ederse bu gece tevessül duasını okuyup bagislayacagim Allahım tevessül ve tefriciyye dualarini kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…