Ramazanda Tefriciyye

10. Redvelvetcake-okuması basladı. 2 günde bir kişiye okuruz. bir aya ancak yetisir. herkesden ricam zamanında okuyup haber versin
1. @Nara87 296 okundu
2. @dyg_brk
3. @Gulucukgs - 296 okundu
4. @Abcde_123 - 296 okudu
5.
@DeryaDeniz28
6- @_tuba_21
7- @damla_22
8. @Melisamelisss - 296 okudu
9.
@Whitepearll - 296 okudu
10. @Redvelvetcake -

11. @Twettygirl -
12. suleeeem suleeeem 296 okundu
13. gulbera gulbera - 296 okudu
14. @687403_igt -

15. @Nara87 296 okundu

Niyet edip okuduğumuz Redvelvetcake kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et
Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onları bizlere bağışla ya rabbi

tüm dileklerini kabul eyle

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine NARA87 kendini bir daha ilave edip sona aldı. O iki kisilik okuyacak

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN
RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

CANLARIM 2 GÜNDÜR ÇOK YOĞUNDUM . DAİREDE YALNIZIM VE İZNE AYRILACAĞIM TOPARLAMAYA ÇALIŞIYORUM. BİR KISMINI DA ABLAMA OKUTSAM OLUR MU

Kızlarrr yogunummm bayram öncesii ancak yetişebiliyorummm white pearl arkadaşımız ve red arkadaşımız için okudum bilginiz olsun veee sıraa bana geldiii

Kızlar benim gündüz netim yok aksam girdikce yazacağım okuduklarım için herkese iyi geceler

Kızlar yurtdısındayım kusura bakmayın. Dün bıraz okudum bu gece tamamlıyorum. Allah razı olsun tesekkur ederim herkese

kizlar Ramazanin bitmesine az kaldi. bacardikca hizli okuyalim. saqolsun arkadaslarla liste ile ilgileniyorlar. kim yetisdire biliyorsa her gun okusun ki her kesin duasi ramazanda okunsun

kizlar Ramazanin bitmesine az kaldi. bacardikca hizli okuyalim. saqolsun arkadaslarla liste ile ilgileniyorlar. kim yetisdire biliyorsa her gun okusun ki her kesin duasi ramazanda okunsun
Naracim birkac kisi kaldi bi takip etsen canim ya. Benim firsatim olmuyor

Ben akşamları elimden geldiğince okumaya çalışıyorum kızlar hani giremesem de okuyorum bilginiz olsun ben duam için nara sana özel msj atsam sen yazsan olurmu sen çok güzel yazıyosun çünkü

canım listeyi bi yenilermisin.. kimlere okundu okunmadı..

10. Redvelvetcake-okuması basladı. 2 günde bir kişiye okuruz. bir aya ancak yetisir. herkesden ricam zamanında okuyup haber versin
1. @Nara87 296 okundu
2. @dyg_brk - 296 okudu
3. @Gulucukgs - 296 okundu
4. @Abcde_123 - 296 okudu
5.
@DeryaDeniz28 -296 okudu
6- @_tuba_21 -haber yok
7- @damla_22 - 296 okudu
8. @Melisamelisss - 296 okudu
9.
@Whitepearll - 296 okudu
10. @Redvelvetcake - tamamlamaqa az kaldi

11. @Twettygirl - 296 okudu
12. suleeeem suleeeem 296 okundu
13. gulbera gulbera - 296 okudu
14. @687403_igt - 296 okudu

15. @Nara87 296 okundu

Niyet edip okuduğumuz Redvelvetcake kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et
Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onları bizlere bağışla ya rabbi

tüm dileklerini kabul eyle

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine NARA87 kendini bir daha ilave edip sona aldı. O iki kisilik okuyacak

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN
RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

X