Ramazanda Tefriciyye

Whitepearll -dahil her kesin okumasini okudum. listeyi duzenlediyin icin Allah senden razi olsun

Senden de canım. Hoşgeldin. Whitepearll arkadaşımız için sadece Twettygirl arkadaşımızdan haber gelmedi haberin olsun.
Birde melisa için bir kontrol edebilirsen iyi olacak. Eğer sadece derya ve tuba eksik ise onlarda okuyorlar. Eksik kalmayacak yani

O kadarını bilemiyorum canım. Naraya mesajda attım. Gelince kontrol eder sanırım

okuyanı direk ekleyelim yoksa.. sıkıntı.
kızlar sağolun sizde ilgileniyorsunuz. şimdi eski okumalar ne olcak arkadaşlardan haber yok. gerçekten okuyamayacaklarsa gönüllüler tamamlasın. sonuçta herkes dua için burda. listede ilerleme olmuyor bari haber alalım böyle olmuyor. eksikleri aramızda paylaşırız. uzaması karışması iyi değil

Senden de canım. Hoşgeldin. Whitepearll arkadaşımız için sadece Twettygirl arkadaşımızdan haber gelmedi haberin olsun.
Birde melisa için bir kontrol edebilirsen iyi olacak. Eğer sadece derya ve tuba eksik ise onlarda okuyorlar. Eksik kalmayacak yani
derya da okudu bana mesaj atmis

Twettygirl mesaj atdim benim de haberim yok yarina kimi bekleyelim haber cikamazsa lsteden cikartariz

arkadaşlar ben bütün listeyi tamamladım Rabbim kabul etsin inşaallah

redvelvedcake için okudum rabbim kabul buyursun inşallah

redvelvetcake için okudum. Rabbim gönlüne göre versin.

redvelvedcakeiçin okudum
Allah kabul etsin

10. Redvelvetcake-okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. @Nara -
2.
@dyg_brk
3. @Gulucukgs - 296 okundu
4. @Abcde_123 - 296 okudu
5. @DeryaDeniz28

6. @Tuba_21 -
7. @Damla 22 -
8. @Melisamelisss - 296 okudu
9.
@Whitepearll - 296 okudu
10. @Redvelvetcake -

11. @Twettygirl -
12. suleeeem suleeeem
13. gulbera gulbera
- 296 okudu
14. @687403_igt -
15. Nara -

Niyet edip okuduğumuz Redvelvetcake kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et

Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onları bizlere bağışla ya rabbi
tüm dileklerini kabul eyle

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine NARA87 kendini bir daha ilave edip sona aldı. O iki kisilik okuyacak

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN
RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

Son düzenleyen: Moderatör:
10. Redvelvetcake-okuması basladı. 2 günde bir kişiye okuruz. bir aya ancak yetisir. herkesden ricam zamanında okuyup haber versin
1. @Nara87
2. @dyg_brk

5. @DeryaDeniz28
6. @Tuba_21 -
7. @Damla 22 -
9.
@Whitepearll - 296 okudu
10. @Redvelvetcake -

11. @Twettygirl -
12. suleeeem suleeeem
13. gulbera gulbera - 296 okudu
14. @687403_igt -

15. @Nara87

Niyet edip okuduğumuz Redvelvetcake kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et
Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onları bizlere bağışla ya rabbi

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine NARA87 kendini bir daha ilave edip sona aldı. O iki kisilik okuyacak

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN
RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

10. Redvelvetcake-okuması basladı. 2 günde bir kişiye okuruz. bir aya ancak yetisir. herkesden ricam zamanında okuyup haber versin
1. @Nara87 296 okundu
2. @dyg_brk
5.
@DeryaDeniz28
6- @_tuba_21
7- @damla_22
9.
@Whitepearll - 296 okudu
10. @Redvelvetcake -

11. @Twettygirl -
12. suleeeem suleeeem
13. gulbera gulbera - 296 okudu
14. @687403_igt -

15. @Nara87 296 okundu

arkadaşlar şimdi Arif arslanın Dua ile korunma diye bir kitabını okuyorum besmele ile ilgili güzel şeyler yazılmış

'Besmele oruçlu olarak 787 defa hiç kimsenin olmadığı bir yerde kıbleye yönelerek okunur ve buna 7 gün devam edilirse okuyan kimse arzu ve isteğine kavuşur.'

ramazanın son 7 günü iyi bir tevafuk oldu okumak isteyen bugün hemen başlasın :KK66:

X