Ramazanda Tefriciyye

şimdi kime okucaz yeni liste ne zaman yayınlanırki acaba.

Canım twit ile naradan ses çıkmadı. Onlarda tamam derse whitepearl bitecek diğer arkadaşımıza geçeceğiz.
Nara zorlanacağı için yardımcı olayım dedim.
Eksik 3 dua ile diğer listeye geçelim derseniz geçelim.
Birde melis arkadaşımız için tubanın okuyup okumadığı konusunda haber bekliyoruz.
Yani anlayacağın biraz karışmış.
İnşallah en kısa zamanda toparlar yolumuza devam ederiz. Bu gidişle bayrama biraz zor gibi. Hızlanıp ve birazda takip edip bayrama yetişsek çok güzel olacak.

Canım twit ile naradan ses çıkmadı. Onlarda tamam derse whitepearl bitecek diğer arkadaşımıza geçeceğiz.
Nara zorlanacağı için yardımcı olayım dedim.
Eksik 3 dua ile diğer listeye geçelim derseniz geçelim.
Birde melis arkadaşımız için tubanın okuyup okumadığı konusunda haber bekliyoruz.
Yani anlayacağın biraz karışmış.
İnşallah en kısa zamanda toparlar yolumuza devam ederiz. Bu gidişle bayrama biraz zor gibi. Hızlanıp ve birazda takip edip bayrama yetişsek çok güzel olacak.
melisamelisin bittimi duası peki.. oda karışmış gözüküyoduu.

30 sayfada nara pazartesi 14.25 te attıgı mesajda melisanın eksikleri var. okumayan arkadaşlar var

melisa arkadaşımız dün tuba ve derya okumamış dedi. tub.a arkadaşımız haber verdi okuyor. deryada cumaya kadar okuyacağım diye paylaşmış. ben melisadan sonra aldım o tamam diye yeni listeye geçildi diye düşündüm.
Eğer melisada 2 eksik varsa onlarda tamam.

8. Melisamelisss -okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara - 296 okudu

2.
Dyg_brk - 296 okudu

3.
Gulucukgs - 296 okudu

4. Abcde_123 - 296 okudu

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 - 296 okudu

8. Melisamelisss - 296 okudu

9.
Whitepearll - 296 okudu

10. Redvelvetcake - 296 okudu

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem -

13.
Gulbera - 296 okudu

14.687403_igt - 296 okudu

15. Nara - 296 okudu 296 okudu

8. Melisamelisss - -nin duasi

MELİS ARKADAŞIMA HAYIRLI ATAMASINI EN KISA ZAMANDA NASİP ET VE ÇOK MUTLU OLACAĞI YERE ATAMASINI ÇIKAR EL MÜCİB EL FETTAH EL REZZAK ADINLA.ARKADAŞIM HAYALİNDEKİ GİBİ MESLEĞİNE KAVUŞSUN, İŞİNDE İSTEDİĞİ GİBİ KOLAYLIKLARLA RAHATLIKLARLA İLERLESİN. HAYATINDAKİ KİŞİ HAYIRLI İSE TEZ ZAMANDA KAVUŞSUNLAR HAYIRSIZSA TEZ ZAMANDA KİMSE ÜZÜLMEDEN AYRILSINLAR VE ARKADAŞIMA TEZ ZAMANDA SENİN KATINDA HAYIRLI ,HUZURLU,İÇİNE SİNECEK, ÇOK MUTLU OLACAĞI BİR EŞ NASİP ET. İKİ DÜNYASINI DA KURTARACAK HAYIRLI İŞ,HAYIRLI EŞ NASİP ET VE ARKADAŞIMIN DİLEKLERİNİ HAYIRLARLA ONA KOLAYLIKLARLA SUN YÜCE RABBİM. HASBİNALLAHÜ VE NİMEL VEKİL. SEN BU MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE TÜM MÜSLÜMANLARIN DERTLERİNE YA ŞAFİ ADINLA ŞİFA VER. DÜNYADAKİ TÜM ACI ÇEKEN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE ELİNİ UZAT YAR VE YARDIMCILARI OL. AMİN.

dua eden herkese şimdiden teşekkürler kızlar

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine kendimi bir daha ilave edib sona aldim. ben iki kisilik okuyacam

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

kizlar lutfen okumlari gecikdirmeyelim
5. DeryaDeniz28 -
6. Tuba_21 -

11. Twettygirl -
12. Suleeeem -

O kadarını bilemiyorum canım. Naraya mesajda attım. Gelince kontrol eder sanırım

okuyanı direk ekleyelim yoksa.. sıkıntı.

Şimdi hergün birine okumamız lazım ramazanda yetişmeli yani sonuçta bizimkiler ramazanda okundu inşallah düzene girer şu liste

sıradaki yeni arkadaşa geçelimmi. ben okumuyu başladım bile...

Geçelim canım o zaman.
Twett ile naradan haber yok onların kaldı liste.
Birde melisa için kendisi 2 kişi kaldığını söyledi.Eğer öyle ise onunki tamam. Ama eğer senin söylediğin gibi ise eksik var.

ARKADAŞLAR HEPİMİZ DUA İÇİN BURADAYIZ LÜTFEN AZAMİ DİKKATİ GÖSTERELİM. RAMAZANDA BİTİRMEYE ÇALIŞALIM İNŞALLAH. OKUYAN HERKES MUHAKKAK OKUDUM DİYE YAZSIN Kİ TAKİBİMİZİ YAPIP SIRADAKİNE GEÇELİM. HAK GEÇMESİN BİRBİRİMİZE.

LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNN

HADİ BİSMİLLAH DEVAMMM

10. Redvelvetcake-okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara -

2.
Dyg_brk -

3.
Gulucukgs -

4. Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss -

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem -

13.
Gulbera -

14.687403_igt -

15. Nara -

9. Whitepearll -duasi.

Bismillahirrahmannirrahim.
Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Niyet edip okuduğumuz Whitepearl kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et, Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi

Whitepearl oğlunun helal süt emmiş kendi güzel huyu güzel akıllı bir kızla tez zamanda yuva kursun
Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım
Whitepearl e uzun omur nesib eyle.ona sağlikla nene olmayi, torunlarini oynatmayi,boyutmeyi ve hos gunlerini gormeyi kismet eyle Ya Rebbim.
Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri. Dualarimizi Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı. Bu guzel aylarda sana acilan ellerimizi geri cevirme. Bugune kimi kabul etdiyin dualarimiz icin sukurler olsun. Bize bu duamiz icin de sukur etmeyi, sukur dualari okumayi kismet eyle Ya Rebbim
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin.

dua eden herkese şimdiden teşekkürler kızlar

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine NARA87 kendini bir daha ilave edip sona aldı. O iki kisilik okuyacak

LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIR. KIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 296 DUA SAHİBİ 296+4 ADET OKUYACAK . RABBİM BU RAMAZANDA AÇILAN ELLERİMİZİ , EDİLEN DUALARİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN.AMİN.AMİN.AMİN

RABBİM HATALARIMIZI BAĞIŞLA, KUSURLARIMIZI AFFET ,SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİZİ SENSİZ BIRAKMA. SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.

10. Redvelvetcake-okumasi basladi. 2 gunde bir kisiye okuruz. bir aya ancak yetisir. her kesden ricam zamaninda okuyub haber versin

1. Nara -

2.
Dyg_brk -

3.
Gulucukgs - 296 okundu

4. Abcde_123 -

5.
DeryaDeniz28 -

6. Tuba_21 -

7. Damla 22 -

8. Melisamelisss -

9.
Whitepearll -

10. Redvelvetcake -

11.
Twettygirl -

12.
Suleeeem -

13.
Gulbera -

14.687403_igt -

15. Nara -

Niyet edip okuduğumuz Redvelvetcake kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et
Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onları bizlere bağışla ya rabbi

tüm dileklerini kabul eyle

Whitepearll - annesi listeden ciktiqi icin onun yerine NARA87 kendini bir daha ilave edip sona aldı. O iki kisilik okuyacak

X