Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz(2024)

hey maşallah Allah ım arttırsın
ben seni çalışıyor diye biliyordum bulca
yoksa çalışmana rağmen bu menü mü?
o zaman daha da maşallah :)
Aslında şuan yeğenime bakıyorum 18 aylık yani çalışıyorum bir nevi evet kendi işimizde de çalışıyordum ama şuan bebiş bakımı bana düştü anne ve babasının işleri çok yoğun sık sık şehir dışı seyahatleri oluyor o yüzden bebek bakimi bende .

Bir yandan annemin yanına gönderiyorum yemek yaparken bugün bazıları öğlenden pisti bir yandan gelip pacama yapışıyor hala hala gel oyun oynamak için mamma mamma deyip gösteriyor bir an önce yiyip karnına dusecekmis

Herkese hayırlı Ramazanlar,

Allah hepimizi sağlıkla bayrama kavuştursun inşallah. Geçen sene sizinle ne güzel geçirmiştim ramazanı. Şimdi emzirdiğim için tutamıyorum, bu yıl yemekler eşimden. Kızımda süt alerjisi de olduğu için biraz yiyeceklerimiz kısıtlandı hâliyle. Eşimin yaptığı kadarını paylaşacağım ben de.

Bugün
Dünden domatesli tel şehriye çorbası
Fırında köfte -patates
Marul salatası
Üzüm hoşafı

Şimdiden herkese hayırlı iftarlar

dünden kalan cevizli kereviz salatası, domates soslu pişmiş acı biber turşusu ve cevizli sarımsaklı kapya biber salatası da var.

Diyarbakır'da biz 6.30'da açıyoruz sen daha 6.30'da evde olacağım demişsin

Hayırlı ramazanlar
Rabbim kabul buyuracağı ibadetler etmeyi nasip eylesin
Sağlıkla huzurla sevdiklerimizle tüm günahlarımızdan arınmış, Rabbimizin rızasını kazanmış olarak bayrama eriştirsin İnşaallah

Sahurda: kaşar peynirli tost, haşlanmış yumurta, kahvaltılık, domates salatalık havuç yedik

İftarda:
kıymalı domatesli şehriye çorbası
şehriyeli bulgur pilavı
kaşarlı patates püreli köfte
kıvırcık salata
güllaç
kabak tatlısı
meyve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…