Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz(2024)

Ellerin3 sağlık

Dun başka şey istedikleri için yapmadım akşam kaşar da aldım inşallah bugün deneyeceğim menü değişmezse :KK68:
Senin de ellerine sağlık arkadaşım.
Bizimki harika olmuş.
Pazarda bitmeden bir daha yapmalı.

Keske afiyet olsun diyip sana da ikram edebilseydim guzel kalpli Laale Laale

Evet semizotu dun benimde aklima geldi varsa bende alirim insallah cumartesi gunu.

Hayirli iftarlar canim
Ah canım söylemen yeterli.

Hepimize hayırlı iftarlar olsun inşallah arkadaşım.

Bu arada az önce A 101’e gidip bir şeyler aldık,fırından da pide aldık. :halay:

Ama A 101’de karadut suyu gördüm,canım istedi. Aldıklarımızı arabaya koyup A 101’e geri dönüp karadut suyunu aldık,onu da arabaya koyduk. Kocacım taşısın yukarı bir zahmet.:dondurma:

Sahur,iftar içeriz inşallah.:temizlik:

:KK200:Bugün kız kardeşim de davet var

Eniste tarafı geliyor :KK48:

⚘Yayla çorbası
⚘Fırında köfte patates patlıcan
⚘Princ pilavı
⚘ kuru dolma biber
⚘Yaprak sarması
⚘Cacık
⚘Kış salatasi
⚘Havuç tarator
⚘Mor lahana yoğurtlu
⚘Su böreği (el acmasi)
⚘Tatlımız tel kadayıf fincanda

⚘Masada iftarlık kuru meyveler hurma vb..
⚘icecekler

❤Hepsi bir kenara Çayyy:KK68:

Bu arada az önce A 101’e gidip bir şeyler aldık,fırından da pide aldık. :halay:

Ama A 101’de karadut suyu gördüm,canım istedi. Aldıklarımızı arabaya koyup A 101’e geri dönüp karadut suyunu aldık,onu da arabaya koyduk. Kocacım taşısın yukarı bir zahmet.:dondurma:

Sahur,iftar içeriz inşallah.:temizlik:
Abla yasaklanan A 101 reklamı gibi olmuş 🙈😂

Ay abla sorma 😂😂 ramazanda zor oluyor ama idare ediyoruz. Bugün fiyaskoydu çorba, patlıcan salatası, salata vardı 😂 patlıcan salatasını biz meze olarak etin tavuğun yanında yeriz tek yemek zorladı 😂😂😂
Evet canım o karnı doyurmaz. İki parça tavuk yap yanına😁
Ekmek, pilav, makarna yemezsek vereceğiz inşallah 🤲 🥰

Evet canım o karnı doyurmaz. İki parça tavuk yap yanına😁
Ekmek, pilav, makarna yemezsek vereceğiz inşallah 🤲 🥰
Ekmek aşırı yiyordum abla ben. Şimdi iftarda 1 dilim sahurda 1 veya 2 dilim tam buğday yiyorum kendime şaşırdım. Veririz Allahın izniyle ❤️

Tatlı krizi var kaç gündür o zorluyor onun için de vitamin önerdi bugün onu alcam 🫣🤭

Ekmek aşırı yiyordum abla ben. Şimdi iftarda 1 dilim sahurda 1 veya 2 dilim tam buğday yiyorum kendime şaşırdım. Veririz Allahın izniyle ❤️

Tatlı krizi var kaç gündür o zorluyor onun için de vitamin önerdi bugün onu alcam 🫣🤭
Bende ekmeği seviyorum. Bir aydır yemiyorum alıştım. Tatlı için hurma, kayısı falan iyi oluyor. Senin avantajın eşinin de birlikte yapması olmuş🧿Yoksa işin zor olurdu😍

X