Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz(2024)

Nasılsınız bu ramazan? Sağlığınız düzelmiştir İnşaallah.
Kızınız ne kadar oldu?
Öyle bir çocuğa şahit oldum ki anlatamam size, 24 saat ağlayarak kriz geçire geçire kendi saçını yolarak kollarını ısırarak yemeyerek uyumayarak büyüdü. Öyle de bir büyüdü ki, çoook güzel sağlıklı bir genç oldu. Anneyiz çok üzülüyoruz çaresiz kalıyoruz ama bizim düşündüğümüz gibi ilerlemiyor onlar için süreç, biz o şartlarda iki günde hasta oluruz ama bebek çocuk milleti etkilenmiyor merak etmeyin. Şöyle düşünün ne fakir fukara bebeler var, soğukta aç susuz uykusuz büyüyorlar ve bu büyüdükleri şartlar etkilememiş oluyor onları. Biz öyle el bebek gül bebek büyütürken hiçbirşey olmaz merak etmeyin.
En sevdiğim sebzedir karnabahar ama bu sene midem çok hasta yiyemiyorum siz benim yerime de yiyin olur mu
Allah kabul eylesin orucunuzu
Amin inşallah arkadaşım.

Allahım hepimizin oruçlarını kabul etsin inşallah.

Şükür iyiyim ben. Kız sağ olsun tüm vaktimi alıyor. 2 yaşında artık.

Zorlamıyorum iyice inatlaşıyoruz diye de acaba bir hata mı yapıyorum diye kendimi sorguluyorum devamlı.

Size de acil şifalar diliyorum. Karnabahar güzel olur inşallah.

Ezogelin çorba
Fırında tavuk
Kızarmış patates-soğan-maydonoz salatası
Limonlu sirkeli mor lahanaya süzme yoğurt karıştırıcam
(Bir de şey sorucam arkadaşlar buzluktan çıkan böreğe direkt yumurta sürüp fırına mı veriyorsunuz yoksa dolabın alt kısmında çözülmesini bekleyip sonra mı pişiriyorsunuz?

Ezogelin çorba
Fırında tavuk
(Bir de şey sorucam arkadaşlar buzluktan çıkan böreğe direkt yumurta sürüp fırına mı veriyorsunuz yoksa dolabın alt kısmında çözülmesini bekleyip sonra mı pişiriyorsunuz?
Direk yumurta sürüp fırına veriyorum. Çözülmesini beklemiyorum

Ezogelin çorba
Fırında tavuk
Çözülmesini beklemeden yumurta sürüp pişiriyorum

Koştur koştur pazara gittim 😇

Benim.bu yoğunluğum ne olucak Allahım 🙄🤲

Eve geldim yemek yok 🤣

Ve hepsini hallettim 👍😇

✔Domates çorbası

✔Et yahni

✔Sigara böreği sardım kızarttım bile👍😊

✔çikolatalı puding yaptım

✔Salata

❤Ve işte aşkların buluşması çayyyy❤

Ezogelin çorba
Fırında tavuk
Ben direk yumurtayı sürüp veriyorum fırına çözdürmeden

X