Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Kızlar bizde bugün
Tarhana çorbası (eşime)
Yeşil mercimek çorbası (bana)
Erişte (maalesef tuzlu olmuş yiyemedik :KK43: )
Sarma ( eltim getirdi)
Bide yayla çorbası onuda eltim getirdi
Kemalpaşa tatlısı
Cacık
Şu forumda bdv'de gördüklerimden sonra en iyi eltiyi sizin eltiniz seçiyorum, sarma, çorba getiren bir elti, maşallah 👏

Şu forumda bdv'de gördüklerimden sonra en iyi eltiyi sizin eltiniz seçiyorum, sarma, çorba getiren bir elti, maşallah 👏
Elti seçerken bir düşün istersen,benim eltimde sarma, sigara ve paçanga böreği getirmiş 🤣🤣🤣🤣
Kayınvalidem de Artvin ketesi yollamış.
Bende bugün hamuru yoğururken abartmışım.ıspabaklı ,patatesli, peynirli ve cevizli börek yaptım İftara kadar ayaktaydı.Ama dolabımda bayağı börek stokladım.Eşime dedim sahurda ne istersin sadece kahvaltı dedi🤭istersen börek ısıtayım yok aman istemem dedi

Ya ben yarın kendime beyti sarma yapmak istiyorum. Aylardır canım o kadar çekiyor ki dışarıda da yiyemiyorum. En son bi kebapçının storysinde denk geldim ağlayacaktım. 🥺 Şöyle güzel, tam kebapçı tadında ama çok da zor olmayan bir beyti sarma tarifi olan/bilen varsa ona çok dua ederim.

Ya ben yarın kendime beyti sarma yapmak istiyorum. Aylardır canım o kadar çekiyor ki dışarıda da yiyemiyorum. En son bi kebapçının storysinde denk geldim ağlayacaktım. 🥺 Şöyle güzel, tam kebapçı tadında ama çok da zor olmayan bir beyti sarma tarifi olan/bilen varsa ona çok dua ederim.
Screenshot_20210420-003052_Nefis Yemek Tarifleri.jpg
Screenshot_20210420-003106_Nefis Yemek Tarifleri.jpg
Screenshot_20210420-003130_Nefis Yemek Tarifleri.jpg
Screenshot_20210420-003138_Nefis Yemek Tarifleri.jpg

Ben hep bu tarifi yapıyorum dışarıdaki beytiyi aratmiyor 😊

X