Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Amiin canim , 107.7 ile basladim , dün itibariyle 80.7 yi gördüm çok şükür

Sen de maşallah iyi vermissin , cocukla zor olur zaten , ben de çocuk olmayınca ve diyeti esim de yapinca iyi gidiyor, yoksa cocuga ayri , ese ayri , kendime ayri yapsam cok yorardı beni. Motivasyon ve disiplin diyorum ben kilo verme işine. Haftanin 6 günü 45 dakila evde spor yapıyorum, isten geldim, cok yoruldum demeden saat kac olursa olsun o sporu yapmadan yatmıyorum mesela.

Istekliysen emin ol verirsin kilo canım.
Çocuk yokken neden kilo vermedim diye kendime o kadar kızıyorum ki. İstediğin kiloya inmeden hamile kalma sakın. İnsan zayıf hamile kalınca herşey daha kolay oluyo. Allah gönlüne göre versin seninde. Spor Leslie yapıyorum. Ama küçük hasta oldu. Ara verdim mecbur

Çocuk yokken neden kilo vermedim diye kendime o kadar kızıyorum ki. İstediğin kiloya inmeden hamile kalma sakın. İnsan zayıf hamile kalınca herşey daha kolay oluyo. Allah gönlüne göre versin seninde. Spor Leslie yapıyorum. Ama küçük hasta oldu. Ara verdim mecbur
Çok gecmis olsun canim , Rabbim şifa versin yavrusuna.

Kilo konusunda o kadar haklısın ki , ben 5 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim , her gittiğim doktor öyle derdi bana neden kilo vermeden hamile kaldın, o kadar zordu ki kilolu hamilelik , zaten şimdi büyük konusmayayim da kilo vermeden kalmam diyorum, 75 kilo dedi doktorum hamile kalmak için , en üst limit o da , bakalim hayırlısı artık. Rabbim cümlemizin kalbine göre versin inşallah

Laale Laale Başınız sağ olsun annenizin mekanı cennet olsun inş 🤲
Yakin zamanda bende babacığımi kaybettim hayat devam ediyor evet ama içimde tarif edemediğim bir yangın var o hic geçmedi,geçmeyecek biliyorum. Önceden yakınlarını kaybedenler olunca üzüldüğümü sanıyormuşum. Babamı kaybedince anladım ki çok zormuş çok. Rüyamda ona sarılmadım diye o kadar kızdım ki kendime! Gercekte sarilamiyacagim bari rüyamda sarılsaydım :KK42:
Mekanları cennet olsun,huzur bulsunlar inş

Bugün hazir yufka almıştım. Onlari sardım. Ama böyle enli enli sardım. Sigara böreği gibi ince değil.

Fırında üzerine yumurta sürmek lazım geleceğinden tavada pişiriyorum. ağır ağır pişiyor. Hem gozleme hem börek oluyor daha çok hoşuma gidiyor.

Yanina yine kahvaltılık ve tabiki canim çay var❤

Çok gecmis olsun canim , Rabbim şifa versin yavrusuna.

Kilo konusunda o kadar haklısın ki , ben 5 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim , her gittiğim doktor öyle derdi bana neden kilo vermeden hamile kaldın, o kadar zordu ki kilolu hamilelik , zaten şimdi büyük konusmayayim da kilo vermeden kalmam diyorum, 75 kilo dedi doktorum hamile kalmak için , en üst limit o da , bakalim hayırlısı artık. Rabbim cümlemizin kalbine göre versin inşallah
Rabbim sana doğru zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. ♥️♥️ İlk bebeğime 70 kilo ile hamile kaldım. Hamileliğim rahat geçti. İkincisine 75 le hamile kaldım. O kadar zor geçti ki. O beş kilo bile büyük yükmüs meğer üstümde.

Rabbim sana doğru zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. ♥️♥️ İlk bebeğime 70 kilo ile hamile kaldım. Hamileliğim rahat geçti. İkincisine 75 le hamile kaldım. O kadar zor geçti ki. O beş kilo bile büyük yükmüs meğer üstümde.

Amin canim 😘😘
Hayırlı sahurlar olsun

Hayırlı sahurlar ,klasik sahur menüm bu şekilde sebze olarak bazen brokoli ,turp ve kırmızı pancar ilave yapıyorum.yıllardır sahur tabağımız bu şekilde....

Eklentiler

• IMG_20210414_041450.jpg
    IMG_20210414_041450.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 73
Sahurumuzu yaptık, niyetimizi ettik Rabbim iftara kavuşmayı da nasip etsin, bu sahurda 6 yaşındaki oğlum ve kedimiz de dahil hepimiz ayaktayız şu an :) Menüde tabiki tereyağlı pide, haşlanmış yumurta, oğluma pizza, kahvaltılık, bol yeşillik domates, salatalık, armut ve çay vardı.Bir çeşit meyve koyuyorum muhakkak iyi oluyor.

Ne güzel özenli tabaklar elinize sağlık, ben dolaptan aldığım gibi atıyorum masaya resmen 🙈
Teşekkür ederim.En sevdiğim öğün kesinlikle kahvaltı olduğu için severek hazırlıyorum.Sofra düzenini severim.Sunumu severim ama abartmamak şartıyla,bu şekilde tabak hazırlamanın sebebi ise eşim malesef tam bir Oburcan🤭Tüm tabakları silip süpürüyor porsiyonunu ayarlayamıyor.O yüzden porsiyonunu ben belirlemek zorunda kalıyorum.Mesela ben yaşamak için yiyenlerdenim,o yemek için yaşayanlardan🤣🤣

X