Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Ahh 3 yıldır hamilelikti emzirmeydi tutamadım malesef nasip olursa bu sene insallah
Sahur menümüz haşlanmış yumurta ve bolca peynirli kahvaltılıklar kuru kayısı incir kuruyemiş insallah hepimiz için sağlıkla huzurla bir ramazan olur
Iftar da yayla çorba
Fırın tavuk salata sanırım şimdilik böyle

Listeniz güzelmiş
Maşallah ne güzel yemek seçen olmayınca çok güzel menüler çıkıyor ortaya...Eşim yemek seçer ama önüne peynir ekmek su koysan demez ki neden yemek yapmadınBiz 6 kardeştik annem küçükken sofraya küsene ,yemek saatinde evde olmayana,yemek seçene yemek yok derdi.Bizde uysal çocuklardık bir kerede yaaa şu masaya oturmazsak sonradan annem acaba yemek verir mi diyip hiç denemedik

Ben bu saatlerde hep çalışıyorum da bu gece hem midem bulandı hem de başım ağrıdı.

Sahura ne yapacağıma karar da veremedim. Yumurta yemiyorum ben. Bi de kendimle uğraşıyorum ne yiyeceğim diye.

Yumurta yesem hayat çok kolay olabilirdi benim için ama kokusuna bile tahammülüm yok

Fikir alırım diye menülerinize baktım. A mübarekler herkes de yumurta yiyor

Geçmiş olsun bizdede yumurta olmasa olmaz

Sahurda taze pişmiş tavuklu pilav da güzel oluyor. Deneyin derim. Gerçi ikisinin ucu da tavuk, bence tavukta var bi cazibe

Sahurda taze pişmiş tavuklu pilav da güzel oluyor. Deneyin derim. Gerçi ikisinin ucu da tavuk, bence tavukta var bi cazibe
Tavuk yerim biliyo musunuz

Yumurtaya olan nefretim sanırım annemle alakalı.
.
Biz çocukken ılık süt içine bal koyup çiğden yumurta kırardı. Onu bize zorla içirirdi . Yani akşam olmasını istemezdim.

Biraz büyüdüm. Ne süt ne bala ve ne de yumurta. Yemem. Evime de almam.

Kimseye de bir faydası olmadi . boyum halen daha kısa zira genetik miras neyse odur. Süt banyosu yaptırsann da olmuyir yani

Tavsiyenizi aldım. Bi gece tavuklu pilav menüm olacak❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…