Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Ben sahura kadar uyumasam perisan olurum hic durmuyor cunku. Hizli da yapsaniz ayni valla yetismiyor dert etmeyin.

Afiyet şifa olsun
Bizde tatlı yemeye korkuyoruz

Bizim mahallede ayni kuru mamaya alismislar diye dusunuyorum sizin mahalleyi bilmemde bizde sabah yuruyenler ayri doker koselere belediyenin kaplarina kuru mamalar aksam yuruyenler ayri hem toklar hemde alismislar onlara normal yemek cazip gelmiyor sanirim bazen kedi vs yoksa kuslar konup nasipleniyor anca yoksa kaliyor oyle

Dun kofteyi fazla yogurmusum birazini ayirmistim bugun onlari pisircem. Biraz makarna var dolapta. Yanina salata falan yaparim.
Bugun biraz gecistircem. Yarin iftara davetliyiz, yeni yemek yaparsam kalir, zaten esim su yeter diyor cok birsey aramaz.
Tatli olarakta esim gelirken alsin ne istiyorsa. Ben her turlusunu yerim nasilsa

BiZimde menümüz belli olduğuna göre paylaşabilirsiniz :)

Domates çorbası
Tavuklu krep bohçası
Fesleğen soslu makarna(dünden kalan )
Salata
Tost ekmeğinde pizza
Meyveli parfe

Ben Ramazan’da çok iştahlı oluyorum ve inanılmaz böyle çeşit çeşit olsun farklı olsun diye hergün tarif araştırırım.Çalıştığım İçin haftasonları mutfak bana aittir .

Bugün çok acıktım galiba
Menüleri okudukça buralardan alamıyorum kendimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…