Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

evet canım buarkadas eklememis sofranın resmini.sende yemeklerinin tarifini eklersin cekersin bu arkadas gibi canım ...kız sen ne yapsan zaten güzel olur beceriklim:KK16::KK16::KK16:

tamam kzuuzm sağol canım benim birgün gel sana neler yaprım ben tatlım

bugün kasık ve bel ağrım oldu yemek yaparken oyüzden korkuyorum çok uğraşmak istemiyorum buaralar ev işiyle yemekle falan sonuç belli olana kadar pratik yemekler yapacağım ondan 27 temmuza kadar yaparım elbet güzel bir yemek :KK34::KK34::KK34::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tamam kzuuzm sağol canım benim birgün gel sana neler yaprım ben tatlım

bugün kasık ve bel ağrım oldu yemek yaparken oyüzden korkuyorum çok uğraşmak istemiyorum buaralar ev işiyle yemekle falan sonuç belli olana kadar pratik yemekler yapacağım ondan 27 temmuza kadar yaparım elbet güzel bir yemek :KK34::KK34::KK34::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aynen gülüm dikkat et o daha önemli.bu yarısma olmazsa baska yarısmaya katılırsın bundan önce mesela sütlü tatlılar vardi bitti o yeni.yarısmada devamlı biri bitip yeni yarısma baslıyo zaten...insallah güzel haberlerini duyarız tatlısım aminnnnn:21::21::21::21:

İnşaAllah, Rabbim isteyen herkese nasip etsin:emir_bebek:(amin)

amin ecmain.insallah canım tüm isteyenlere insallah :21::21::21:

havusclu tarcınlı kek im :KK52:
cay & bu kek nefissssss :KK56:
$Yeni Bit Eþlem Resmi (599 x 600) (588 x 600) (593 x 582) (373 x 510) (374 x 525) (362 x 600) (60.jpg

aynen gülüm dikkat et o daha önemli.bu yarısma olmazsa baska yarısmaya katılırsın bundan önce mesela sütlü tatlılar vardi bitti o yeni.yarısmada devamlı biri bitip yeni yarısma baslıyo zaten...insallah güzel haberlerini duyarız tatlısım aminnnnn:21::21::21::21:

evet kuzum aynen öyle çok heyecanlıyım günler geçmiyor sankiiiii

Vay vay vayy:KK52:Ellerinize sağlık:KK56:
peki pro kart yarışmaya katılınca yani konu açınca hemen veriliyormu
Yok yarışma bitiminde:KK34:
ozmaan bu arkadaşınki gibi iftar sofrasını çekmek zorunda değilim tek yemekle bile katılabilirim yaniii öylemi doğrumu anladım bende neçok soru sorarmışım yaa:KK34::KK34::KK34:

Çekmeniz size artı puan getirir:KK34:Çünkü yarışma Ramazan Sofrası:KK31:

Kizlar bugun iftara eltimleri davet ettim menum soyle dugun corbasi zeytinyagli patlican yemegi tavuk sis pilav salata ve kadayif tatlisi bu tatliyi bn yapmk istiyorm yapabilirmiyim bilmiyorm ilk defa deniycem yaninda dondurma

kızlar bugünkü iftarda

-yeşil mercimek çorbası
-zeytinyağlı biber dolması
-patates salatası
-Kıbrıs tatllısı var
-herkese hayırlı iftarlar..

-

X