Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

İftar menü:

Mantar Çorbası
Etli saç tava
Pilav
Cacık
Yumurta Tatlısı
:KK56::KK56::KK56:

Dünden kallan karnı yarık ve biraz pilavım var yanına ek olarak mantı makarna doldurdum:KK56:
Salata ve ev yapımı meyve suyu:nazar:

İftar menümüz mercimek corbasi, citir tavuk parcalari, pilav, havuc tarator, ayran,kola, elmali kurabiye :)

Son düzenleme:
Canımcım yeni mi gördün hoşgeldin:KK52:Ramazanın en güzel yemekleri iftar davetlisi olduğumuz yemeklerdir :KK52:

Bizim yanında yaprak sarması ve pirinç pilavı vardı rahatça yedik öyle bizbize olduğumuz için ama börek güzel olurdu ya da fırında makarna falan:KK52:

ewet canım bugün gördüm ve çok güzel bi topik olmuş baya da ilerlemiş eee tabi ben iş yoğunluğundan bakamadım 1 haftadır yaptığım işi şimdi bitirdim ohh dünya varmış =))

kesinlikle tatlımmm şu davetler süper oluyor hem ben yemek derdinden kurtuluyorum hem de özene bezene hazırlanmış sofralar yemekler tatlılar harika oluyor çok sewiniyorum :KK1:

İftar menüm
Tarhana çorbası
Sarmısaklı köfte(Fellah-sıkma)
Cacık
Meyve
Baklavalık yufka ile cevizli muska tatlı
Hayırlı İftarlar:KK16::KK16:

sarımsaklı köfteye bayılırım ya uzun zamandır yemiyoduk iyiki gördüm yarın hemen annişle yapalım :KK1:
afiyet olsunn size de :KK16:

İftar menüm
Süzme mercimek corbasi
Etli yaprak sarma
Yoğurtlu semiz salatasi
K K den tarifini aldigim ve harika olan peynirli pohacalar...
Afiyet olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404920715877.jpg
    $1404920715877.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 49
bizim evde de şunlar var iftar için;

tarhana çorbası

patatesli nohut yemeği

pirinç pilavı

cacık

Hep akışta görüyordum da yazmıyordum bu konuya. Bugün ben de heves ettim. :)

Bizde yoğurtlu çorba, karışık sebze dolması, salata, kavun ve içecekler vardı. Tatlımız şekerpare, yanında dondurma. :KK56: Bir de dün ilk defa denediğim güllaçtan arttı, ben onu hüpleteceğim birazdan.

Hep akışta görüyordum da yazmıyordum bu konuya. Bugün ben de heves ettim. :)

Bizde yoğurtlu çorba, karışık sebze dolması, salata, kavun ve içecekler vardı. Tatlımız şekerpare, yanında dondurma. :KK56: Bir de dün ilk defa denediğim güllaçtan arttı, ben onu hüpleteceğim birazdan.
Hoşgeldiniz:KK16:Ellerinize sağlık,afiyet olsun:KK56:
Paylaşımlarınızı bekliyorum:KK34:

X