Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Benimde yarın iftaara misafirim var şimdilik menüm. Mercimek çorbası. Fırında. Sebzeli tavuk. Pilav kavurma ve tatlı olarak revani yaptım. Yeterlimi acaba arkadşlar başka tavsiyeniz varmı ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Salata ve yesillik yada ortayada bi yemek konabilir :KK34:
Kavurma et mi ? Hem tavuk hem et olmasin bence yinede siz bilirsiniz tabi :KK1:

Salata ve yesillik yada ortayada bi yemek konabilir :KK34:
Kavurma et mi ? Hem tavuk hem et olmasin bence yinede siz bilirsiniz tabi :KK1:

Salata ve içecek var tabi unuttum yaZmayı :) ana yemeğe karar veremedim tavuk düşündüm. Gelen kişiler biraz et obur. :) o yüzden zeytin yağlı düşünmedim. Başka ne olabilirkii

Salata ve içecek var tabi unuttum yaZmayı :) ana yemeğe karar veremedim tavuk düşündüm. Gelen kişiler biraz et obur. :) o yüzden zeytin yağlı düşünmedim. Başka ne olabilirkii

sarma sar diycegim ama vakit gecti.. dolma olabilir iki cesit et bilemedim.. dolma yaparsan bulgur pilavi yaparsin yada ortaya sulu bi yemek elinden ne geliyorsa olabilir :26:

Yaprak sarma,Peynirli veya kıymalı börek yapabilirsiniz:26:

Tşkler arkadaşlar sarmayı çok düşündüm ama biraz üşendim :) ama yinede geç sayılmaz. sabah hemen sarabilirim Akşama kadar vakit çok nasılsa. :) börekte iyi fikir hazır yufkada almıştım yapıyım en iyisi

Tşkler arkadaşlar sarmayı çok düşündüm ama biraz üşendim :) ama yinede geç sayılmaz. sabah hemen sarabilirim Akşama kadar vakit çok nasılsa. :) börekte iyi fikir hazır yufkada almıştım yapıyım en iyisi

o zaman tamamdir simdiden afiyet olsun :KK56::KK56:

Kolay gelsin:KK16:Size Afiyet olsun:KK56:

Sahur'da;

Peynir çeşitleri
Bal, reçel, zeytin
Domates-salatalık
Yumurtalı ekmek
Çay

Bu derin ve sessiz saatte Allahım Gazzede kardeslerimize yardım et İsrail topluluğunu yerle bir et bu mübarek ayda yaptıkları zulmü yanlarına bırakmayacağını biliyorum Sen onların helakını bütün islam alemine tez zamanda göster Amin.

sahurda;
tahinli pide
omletli kaşarlı tost (karısım yaptım :))
erik kompostosu

iftar menümüz:
patatesli haşlama et
un çorbası (nevreste'nin tarifinden yaptım çok lezzetli oldu :KK56: )
salata
çay-çerez
dondurma

bugün iftarda çorbamız hazır, taze fasulye pişirebilirm :26:

Bugün il dışından yiğenim bana misafir geldi
İftar menüm :KK56:
Zeytinyağlı yaprak sarması
Yoğurt çorbası
İslim kebabı
Pilinç pilavı
Salata
Ev yapımı limonatalı vişne suyu:nazar: