Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Selam kızlar.:KK3:Buraya kekli baklavamı ekleyecektim ama rotam birden yarışmaya döndü.:KK1:Tarife oradan ulaşabilirsiniz.

Bizim Menü;

Lahana çorbası
Zeytinyağlı biber dolması
Fırında tavuk (Dünden)
Salata
Kekli baklava.

Fasülye kavurması
Kıymalı gül börek (sarmısaklı yogurt eşliğinde)
Salata
Ev yapımı limonata :KK56:
Kabuz ve dondurma

Hayırlı iftarlar :KK16:

Yoğurdun üzerine kırmızı biber de yakıp koyarsan muhteşem olur.:KK56:

Yapmazmıyım :KK56:sosyete matısı diyorlarda ben o adı pek sevmiyorum :KK53:bildiğimiz kıymalı börek işte :KK9::KK56:

Şimdi sosyeteler küçük küçük mantı açamadıkları için bunu mantı diye yutturmuşlardır misafirlerine.O ad oradan geliyordur.:KK9:

Şimdi sosyeteler küçük küçük mantı açamadıkları için bunu mantı diye yutturmuşlardır misafirlerine.O ad oradan geliyordur.:KK9:

Mutlaka :KK53::KK9:
$image.jpg
Sosyetik kıymalı börekler fırından çıktı:KK60:

İftar menüm
Mercimek corbasi
Et sote
Zeytinyağlı taze fasulye
Makarna
Salata
Lokma tatlisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mercimek çorbası
Tavuklu siron (yöresel bişey ilk denemem olacak bizim antep mutfağında bu olmaz ama inş beğeniriz
Etli ekşili bamya (boğazım acıyor annemin tabiri ile şifa niyetine)
Salata

Merhabalar:KK3:aksam yazamadim misafirlerimde biraz gec ciktilar,
Iftar menum;
Mercimek corbasi
Yaprak sarmasi
Turkmen mantisi
Mantarli kasarli borek
Karniyarik
Sehriyeli pirinc pilavi
Yesil salata
Revani
Sahurdada aksamkilerden yiyiverdik ,bugun ve yarin misafir almiycam ama cumartesi gunu yine misafirlerim olacak insallah simdi yeni menu lazim bana:KK9:hadi bakalim fikirlere acigim pamuk eller klavyelere:KK9:

köfte yap yanına da makarna olmaz mı ya da fasülye yanına makarna cacık :) bu cumartesi çaya misafirim var pazar günü de iftara misafirim var :KK37: perte çıkıcam yine

cnm valla ben annemi kaynanamı aldım başkada almayı düşünmüyorum napım yaa zamanım yok :KK43: bide eltimler gelecek 24. de onlarıda alırım birgün bitti :KK9:

köfte yap yanına da makarna olmaz mı ya da fasülye yanına makarna cacık :) bu cumartesi çaya misafirim var pazar günü de iftara misafirim var :KK37: perte çıkıcam yine

makarna ve fasiülye olabilir tavuğumda var soslu dediğin gibi cacık salata ohhh yeter :KK56::KK56:

X