ramazan ve kilo:(

bu yazdıklarını doktora anlat . şeker mi var baksın . pazartesi git hemen hatta

ben hep zayıflıyorum ramazanda. siz ne yiyorsunuz da kilo alıyorsunuz. banada söylermisiniz.

ama midem almiyor yani kusucak gibi oluyrum shur hazirlarken bile esime iftardan sonra cok asiri su iciyorum buaksam 6 lt ictjm.mesela e mide dopdolu suyla iftarla...
6 lt çok. Su zehirlenmesi diye bir şey duydunuz mu?
Su dahi olsa hiçbir şeyde aşırıya kaçamamak lazım. Zira zararları olabilir.

6 lt çok. Su zehirlenmesi diye bir şey duydunuz mu?
Su dahi olsa hiçbir şeyde aşırıya kaçamamak lazım. Zira zararları olabilir.
6 litre içmiyormuş zaten. Bir mesajında yazmış iftarda 1.5 litre, sahura kadar 1.5 lt, sahurda 1.5 litre diye. Toplayınca 4.5 litre ediyor. Bu bile çok fazla. Bu şekilde devam ederse bağışıklık sistemi zayıflar hastalanır sonra normale döner. Biz ne desek boş.

O kadar suyu icersen yemek Yemen mümkün değil ki. Babam da bana hep söylerdi onca su içme yemek ye biraz diye hep zayıf Kalmak için dinlemedim. 2 senedir mide bağırsak hastalıklarına tutuldum doktor doktor geziyorum. Midem bulanıyor yiyemiyorum demişsin de ne kadar çok aç kalırsan o kadar çok miden bulanacak. Ve kötü haber seneler ilerledikçe kilo almamak için daha da az yemek zorunda kalacaksın. Tecrübeyle sabittir. Kilo takıntın psikolojik bir olay bence önce sağlığını düşün derim

Sonraki mesajını görmedim 6 lt içtiğini söyleyince yazdım. 4,5 litre de çok fazla dediğiniz gibi.

arkadasım merhaba 6 lt cok abartı olmus 3 ltreden fazlası zararlı bole dık baslılık yapmasan kılo vercem dıe saglıgından olcaksn tabıkı sahurda yıeyemssn o su ıcmeye nerene yıceksın bende dıyetteym mesela su 4 gunde 700 gram verdım. sahurda tost 1 yumurta aksamda corba yemek salata yogurt zor bısey dııl.

Hem iftar hem sahurda ağır beslenmeme rağmen ramazanda kilo veririm hep

Normalde nasıl besleniyosam tahmin edin artık

Ama bu sene hamilelikten dolayı biraz iştahım kapalı bakalım ne yapıcam.

Allah allah bizde fırın hiç kullanılmaz değişik güzel yemekler pastalar tatlılar hiiç olmaz öyle aşırı da yemem ama bu kilo ne?

Bizde kızartma ve çekirdek faktörü birde sabah poğaça var poğaça yi da hafta da1 e dusurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…