ramazan ve kilo:(

Depiedra

Hedef 60...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2016
1.871
1.148
34
kizlar istedigim hedef kiloya goruntuye tam ulastim derken ramazan geldi ve ben geri alicam diye cok korkuyorum netten arastiriyorum sahur iftar hafif yenicek yaziyor bunu biliyoruz ama ben aksam 6 dan sonra agzima bis3 surmeyerek hedefime ulasmistim cok cabuk kilo alan biriyim aksam 10 da falan meyve bile yesem ertesi gunku grama yansiyor e simdi sahurda en hafifinden sadece yumurta yesem bile geri donecek bana ki iftara kadar sadee tek yumurayla ekmeksiz bide mahfolurum ya bana biseyler deyin sahura saatler kaldi napicaz kizlar ne yiyecez gecen sene ramazanda cok kilo almistim tabi dikkatsizdim ozamanlar bu sene bazen sahuru atlasam sizce olurmu sadece sutle yada zayiflatici kurlerle gecistirsem

Spora abanın diyeceğim ama oruçluyken olmaz yorar, e iftar da geç saatte. Salata ya da meyve yiyeceksiniz, çorba içeceksiniz ama oruç tutacaksanız kilo korkusu yüzünden aç kalmayın güçsüz düşersiniz.

Ekleme: protein de almalısınız, herşeyden az ama dengeli yemelisiniz. Hayırlı Ramazanlar.

Spora abanın diyeceğim ama oruçluyken olmaz yorar, e iftar da geç saatte. Salata ya da meyve yiyeceksiniz, çorba içeceksiniz ama oruç tutacaksanız kilo korkusu yüzünden aç kalmayın güçsüz düşersiniz.
orucluyken spor kas kaybina yol aciyo canim iftardan sonra saatlerce yurunek tek care galiba cok az yemeliyim cokkk;(

orucluyken spor kas kaybina yol aciyo canim iftardan sonra saatlerce yurunek tek care galiba cok az yemeliyim cokkk;(

Hayır çok az yemek de çözüm değil. Proteini de sebzeyi de şekeri de dengeli almalısınız. Unutmayın sağlığınız 2-3 kilodan daha önemli.

Ramazanda zayıflayanlardanım çünkü çorba yoğurtla açılışı yapıyorum sonra mayışıyorum yiyemiyorum yoğurt şişkinlik tokluk yapıyo tavsiye ederim

bence de soğuk yoğurt çorbası, yoğurtlu yumurta çılbır vs yiyeceklerle hem sağlıklı beslenip hem de kilo almadan bir ramazan geçirebilirsiniz
kinoa lı salatalar vs ya da kısır tarzı yiyeceklerle pidesiz beslenebilirsiniz

Ramazanda 6 kılo berdiğimi bilirim,haşlma ızgara tabuk balık köfte Zeytın hurma ıftar,sahur yapmam yaparsan sen mutlaka yumurta tost,emın ol kılo almıcaksın emın ol,ömrü boyu kılosu ile upraşmış bırı olarak sölüyorum,bunun kıtabını yazdım,sakın ol,dediğimi yap yoğurt sakın yeme,bu atada bende yıllardır akşam yemeği yemem,

E endulus34 yoğurdu ne zaman yemiycez anliyamadim
Bende ramazanda kilo almak istemiyorum
Almayi birak vermek istiyorum

Kilo acisindan iftar degil de sahur oldukca sikintili oluyor. Sahuru yaptiktan sonra hemen uyumak "gelsin kilolar" anlamina geliyor. Kosullariniz uygunsa sahurdan sonra hemen uyumamaniz yarariniza olacaktir.

Kilo acisindan iftar degil de sahur oldukca sikintili oluyor. Sahuru yaptiktan sonra hemen uyumak "gelsin kilolar" anlamina geliyor. Kosullariniz uygunsa sahurdan sonra hemen uyumamaniz yarariniza olacaktir.
evet iste bunu demek ustiyorum hmen yatmasak bile nekadr durabilirzki canim tas catlasa 5 e kadar zaten sabah oluyor 1 satin ne fayfasi olucak

canim acil konusmaliyiz
sahura az kaldi
nasil kilo verin neer yedein sahurda ne yedin aksam naptin ay anlat

cnim ben kisiri hep sakincali biliyorum bulgur gibi sonucta sisiriyo
mesela bir tabak dolusu kisir yenirmi oyle 3 5 kasik kesmiyoda beni☺

Bende çok yürüyüş yapıyorum mesela. Şimdi onu yapamayacağım çok dermansız oluyorum. Sahurda meyve ye kayısı. kiraz ertesi gün kendini dinç hissediyorsun.

Iftardan sonra yuruyus yapin, sahurda da ekmege hamura abanmak tatliya abanmak yok, sut musli, yigurt, yumurta, menemen, corba bu tarz doyurucu seyler yiyin.

Ha cok fazlada davete gitmeyin gidersenizde tatliya abanmayin..

Bende çok yürüyüş yapıyorum mesela. Şimdi onu yapamayacağım çok dermansız oluyorum. Sahurda meyve ye kayısı. kiraz ertesi gün kendini dinç hissediyorsun.
aaa meyve yee fikri aklima hic gelmedi nedesnse ama hepten aciktirmasin hnu meyve aciktirr derler ya

Iftardan sonra yuruyus yapin, sahurda da ekmege hamura abanmak tatliya abanmak yok, sut musli, yigurt, yumurta, menemen, corba bu tarz doyurucu seyler yiyin.

Ha cok fazlada davete gitmeyin gidersenizde tatliya abanmayin..
of of bilmiyorum canim 6 dan sonra hicbis3 yemeden uyuyan ben simdi sahurda melemen bir dilimde olsa ekmek falan ohoo alicam iste biliyorum hic yemessemde geberirim heralde ertesi gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…