Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .
Hayırlı Ramazanlar sizde katılmayı düşünür müsünüz?
Aslında isterdim de yalnız yaşıyorum bu yıl kalabalık aile yemekleri, Ramazan iftarından ziyade tek tabaklık pratik akşam yemeğiyle idare ediyorum belki hafta sonu bir menü hazırlar, foto çekip yükleyebilirsem olabilir:44:

Hayırlısı olsun canım Yapabilirseniz bekleriz

O sofralari daha çok seviyorum ben.Daha sicak oluyor.Süslü sofralarda yemek dökülmesin diye uğraş dur.Bizimkine dökülse de siliveriyoruz gidiyor.Söyle salatayi bandira bandira yiyemedikten sonra neyleyim o sofrayi.

Ben ortam yapim katilacagim Nevoş.

Tamamen katılıyorum
Tamam ama ortadan kaybolma sürekli buralarda ol

Nevreste fotolari cekip ayrintilari falan yazip buraya eklicez dimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben katılmak istiyorum :) hep isterdim ama fırsatım olmamıştı ama tam anlamadım tam bir iftar menüsü olacak değil mi?

ben katılmak istiyorum :) hep isterdim ama fırsatım olmamıştı ama tam anlamadım tam bir iftar menüsü olacak değil mi?

Merhaba hoşgeldiniz
Evet masa,sofra sunumu olacak Ama masada bulunan herşeyin tarifini eklemek zorunda değilsiniz.1 tanesi yeterli olur

Son düzenleme:
Merhaba hoşgeldiniz
Evet masa,sofra sunumu olacak Ama masada bulunan herşeyin tarifini eklemek zorunda değilsiniz.1 tanesi yeterli olur

bende anlamadım nevroş iftar masası kurucaz oradaki tek bir yemeğin tarifini yazıcaz sofranın resmını mı eklıycez :44::44:

Evet canım aynen öyle
Ana yemek veya tatlının tarifi olabilir..

Geçen yıl Ramazan Sofrası Yemek Yarışması 1.sinin masası

kim bu gerçekten haketmiş çok güzel görünüyor sofra çok şık

anladım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…