Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .
Ben de iyiyim ablacım:KK19: 2 ay netim yoktu, bir de evi taşıdık onun telaşı vardı:KK31:
Nevoş bana da gaz veriyor usuldan usuldan:KK9: Katıl ablacım katıl:KK52::KK52::KK16::KK16:

Hayırlı olsun eviniz güle güle oturun sağlıcakla...
Sen katılacanmı peki yarışmaya :KK19: benşm belli değil gaza gelirsem yine süpriz yapıp katılırım :KK52::KK52: :KK19::KK19:

Hayırlı olsun eviniz güle güle oturun sağlıcakla...
Sen katılacanmı peki yarışmaya :KK19: benşm belli değil gaza gelirsem yine süpriz yapıp katılırım :KK52::KK52: :KK19::KK19:

Sağol ablacım:KK19: Bana da belli olmaz katılmıcam ditorum sonra bir bakıyorum yarışmadayım:KK9:
Nevoşun verdiği gazlar olmasa sessiz sezsiz durucam bir kenarda ama tuttumu bırakmıyor:KK60:
Hadi bakalım ablacım katıl da şöyle gözümüz bayram etsin:KK52::KK56::KK56:

Sağol ablacım:KK19: Bana da belli olmaz katılmıcam ditorum sonra bir bakıyorum yarışmadayım:KK9:
Nevoşun verdiği gazlar olmasa sessiz sezsiz durucam bir kenarda ama tuttumu bırakmıyor:KK60:

:KK52::KK52::KK52::KK52:
Daha vaktimiz çok sen düşün katıl yarışmaya:KK56::KK76::KK76::KK76:

Sen katıl yinede neler yapasın neler :nazar::nazar: geçen hünkar beğendi yapmıştım aklıma gelseydi resimleri çeker eklerdim buraya nasıl aklıma gelmedi ki..:KK30::KK30:

Tam diyordum ki içimden nevoş birazdan burda olur diye, içimde ki ses cümleyi tamamlamadan geldin:KK52::KK52::KK9:
Nehaber canım:KK19: Hanım abla kaçmadan gaz ver:KK52:
Hanım Ablam bilir telapati :KK53:Sizi hissettim geldim:KK9:
İyiyim canım iş yapıyoruz eşimle 5 dakika mola verdim:KK9:
Hanım Ablam katılacak biliyorum:KK76:

X