Yöresel Tarif Ramazan Sofraları(2024)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Ramazan Sofraları '' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    642
  • Anket Kapalı .
Fiziğe başladım bende 3 hafta devam edecek,iyi gelir umarım,sen nasılsın çocuklar nasıllar :KK200: :KK200:
Hayırdır ablacım fıtık için mi ? Geçmiş olsun inşallah fayda eder .çocuklar iyi şükür sınav haftası yoğun geçiyor:)
Kız biraz hasta 2 gündür evde iyileşti sayılır yarın başlayacak:)

Hayırdır ablacım fıtık için mi ? Geçmiş olsun inşallah fayda eder .çocuklar iyi şükür sınav haftası yoğun geçiyor:)
Kız biraz hasta 2 gündür evde iyileşti sayılır yarın başlayacak:)
Evet 4 tane aslanlar gibim fıtık için gidiyorum,bir ara bacağıma kadar vurmuştu şimdi yok artık.
Çok sağol kuzum,faydası olsunda,yasaklar var ayakta kalma taşıma eğilme bükülme uzanma gibi gibi yani,nasıl olacak bunlar.
Çok geçm,şle rolsun kızınada havalarda artık tan hastalık havası dikkat etmek lazım.

Evet 4 tane aslanlar gibim fıtık için gidiyorum,bir ara bacağıma kadar vurmuştu şimdi yok artık.
Çok sağol kuzum,faydası olsunda,yasaklar var ayakta kalma taşıma eğilme bükülme uzanma gibi gibi yani,nasıl olacak bunlar.
Çok geçm,şle rolsun kızınada havalarda artık tan hastalık havası dikkat etmek lazım.
İnşallah iyi gelir .ani hareketler gerçekten fıtığı kötü ediyor eşimin de belinde var bazen kitlenip kalıyor. Birde ağır işte de çalışmıyor yani

İnşallah egzersizlere fizik sonrasında devam edersen iyi gelir :KK68:

İnşallah iyi gelir .ani hareketler gerçekten fıtığı kötü ediyor eşimin de belinde var bazen kitlenip kalıyor. Birde ağır işte de çalışmıyor yani

İnşallah egzersizlere fizik sonrasında devam edersen iyi gelir :KK68:
Kitlenme fena adım atamıyorsun resmen,o batmalar filan kötü oluyor.
Egzersize geçmedik daha,vakum koyuyor bel kısmına açılıp kapanıyor kasları rahatlatmak içinmiş,sonra jel sürüyor ovuyor makineyle sonrada 4 tane bant var ısı verip karıncalaştırıyor bölgeyi. :KK200:

X