Ramazan ibadetlerimiz 🤲

Tefsir meal çok [nemli ne okuduğumuzu bilmek. azim o yüzden ben grubunda duaların anlamaları yazıyorum ki daha inanarak daha bilerek ve daha huşu içinde okunsun diye
Namaz surelerinin anlamlarını ezberlemeye çalışıyorum Pare. Zor oluyor biraz kafa dolu olunca. Ama namazdayken anlamını düşünerek okuyunca çok daha şevkle kılıyorum gerçekten. Haklısın

Hayirli olsun topik Allah kabul etsin

Namaz surelerinin anlamlarını ezberlemeye çalışıyorum Pare. Zor oluyor biraz kafa dolu olunca. Ama namazdayken anlamını düşünerek okuyunca çok daha şevkle kılıyorum gerçekten. Haklısın
Benim Kur'ani Kerim'im de hem Arapçası yazıyor hem anlamı renkli. Tavsiye ederim Cüz okurken Arapçasıni okuyup hemde anlamını öğrenebiliyorum

Benim Kur'ani Kerim'im de hem Arapçası yazıyor hem anlamı renkli. Tavsiye ederim Cüz okurken Arapçasıni okuyup hemde anlamını öğrenebiliyorum
Benimkinde sağda meal var. Ben daha çok tefsir istiyorum ama. Mealden daha çok tefsir öneriyorlar. Tefsirde işte güvenilir bir tefsir olmalı. Doğru aktarım çok önemli. Karar veremiyorum o sebeple. Önerisi olan varsa çok açığım

Aynen anlamını bildiğimiz dua ve sureler dahada bağlıyor ibadete heleki içten okunuyorsa tadından yenmez ❤

Gidebildiğim kadar teravih namazına gitmeye çalışacağım hedefim 2 hatim bitirmek bir de her gün 100 Estağfirullah el Azim 100 Lailahe İllallah 100 Salavat bir de namazı 5 vakit kılmaya özen göstermek

Meal okumalarımı artırmaya da karar verdim.
Ben meali yatsı namazından sonra seccade üstünde oturup dinliyorum. Sesli mealler var ister YouTube da olsun ister Spotifyda. Meal esnasında dualar ediyorum, tövbeler ediyorum çok huşu içinde oluyor. Ardından tövbe secdesinde ihlas suresi okuyorum bitiriyorum.
Dün tam olarak inceleyemedim rahatsızdım hemennn bakıyorum topiğe teşekkür ederim
Dileklerim için Yasin ve fetih surelerini yapicam inşallah. Niyet alıp her gün bir tane okuyorsun. Henüz bende bir program yapamadım burdan bende faydalanabilirim çok iyi oldu
Fetih suresi gerçekten çok etkili bir sure, benim erkek arkadaşım bi iş kurma sürecine girdi. Onun işlerinin yolunda gitmesi ve artık evlenebilmek niyetim. Onun için günlük olarak salavat ve Ya Fettah Ya Rezzak sikirleri çekiyorum. Ramazanda da devam edeceğim inşallah. Salatı tefriciye de okumak istiyorum.
Bende yerimi alayım şurda
Hoş geldiniz
Hayirli olsun topik Allah kabul etsin
Hoşş geldinnn
Hoş geldiniz salatı tefriciye 4444 tane okunuyor ama sanırım o kadarını yapamam yerine 41 tane okusam da olur mu acaba? Bilginiz var mı?
Teşekkür ederim
Gidebildiğim kadar teravih namazına gitmeye çalışacağım hedefim 2 hatim bitirmek bir de her gün 100 Estağfirullah el Azim 100 Lailahe İllallah 100 Salavat bir de namazı 5 vakit kılmaya özen göstermek
Hoş geldiniz benim de 1 hatimim var şuanda 16.cüze geldim hayatımın ilk hatimi olacak inşallah. Yavaş okuduğum için yarısını ramazandan önce okudum yarısını da bitiririm inşallah ramazan sonuna kadar. İnşallah porgramınızdaki ibadetlerinizi eksiksiz yerine getirirsiniz

313 ayetel kursi okuyabilirsin dilegin icin. Salati tefriciye okuyabilirsin ama biraz zaman ve emek istiyor. Ben kuranin hem mealini okuyorum hemde hocayi dinleyerek takip ediyorum. Vakit buldukca yasin fetih suresi vakia suresi okuyorum canim.

MssPARE Lna16 kızlar sizlerin bilgisi olduğu için sizleri etiketledim. Bilginizi paylaşmak isterseniz çok mutlu olurum.
Canım etiketin için çok teşekkür ederim
3 aylar başladığından beri ihlas süresi dua topiğim var okuyoruz..
Başka arkadaşlarım dua topicleri var günlük dualar okuyoruz ve Ramazan boyunca da devam edecek..
En önemlisi de Kur'an hatmi hele ki Ramazan ayında
Arkadaşlarla sürekli hatim gruplarındayız ve Ramazan boyuda devam edicek ..
Ramazanda yapabilirseniz Kur'an hatmi, ramazan ayı dua ve zikirleri, teravih namazı kılabilirsiniz..
Ramazanı bol bol dua ve kuranlarla geçirelim inşallah
Eğer ki dualarda hatırlatma gibi bişi istersen Bonus un Üç Aylar grubu var orda neler yaptıklarımızı yazıyoruz..
Bekleriz ordan da dualar paylaşıyoruz

Çok teşekkür ederimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…