Ramazan ibadetlerimiz 🤲

LADY VEGA

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
8.642
35.151
Merhaba sevgili kadınlar mübarek Ramazan ayına girmek üzereyiz. Ramazan ayı içinde hangi ibadetleri yapmalıyız, hangi zikirleri okumalıyız birlikte paylaşalım benim gibi çok fazla bilgisi olmayan kardeşlerim de bilgilensin isterim.

Benim bu ay bir dileğim üzerine dualarım ve ibadetlerim olacak. Dilekleriniz için de hangi duaları okuyorsunuz? Paylaşırsanız çok mutlu olurum. Allah razı olsun

MssPARE Lna16 kızlar sizlerin bilgisi olduğu için sizleri etiketledim. Bilginizi paylaşmak isterseniz çok mutlu olurum.

Hoş geldin canımm öncelikle Allah kabul etsin. Senin ibadetlerin için bir planın var mı? Çektiğin zikirler neler?
Hoş bulduumm. Ben böyle bir program gördüm Pinterest'te. Kendime uygun olanı belirleyip uygulamayı düşünüyorum inşallah. Bir de MssPARE 'nin topiği var ona dahil oldum ramazan programı için.

Eklentiler

• 68a3250777e0618d5d89dcbc8167a5da.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 124
  • d0c24813f5434a3306636c625e508b46.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 117
  • 278b6de3ac30166a9745c8e365b62092.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 121
Canım benim ramazan ayı grubum var orda tesbihatlar var Bu ay için çekilecek
ve peygamberimizin eşine tavsiye ettiği dua var

Benim dua grubumda yok ama ihlas süresini tavsiye ediliyor buna benzer çok dua var yeterki dua edilsin rabbim geri cevirmez inşallah

Dileklerim için Yasin ve fetih surelerini yapicam inşallah. Niyet alıp her gün bir tane okuyorsun. Henüz bende bir program yapamadım burdan bende faydalanabilirim çok iyi oldu
Birbirimize günlük yazsak mesela?Çok enfes olur. Beraber bir program da olur,bireysel olarak da olur.Ben de dolu dolu geçirmek istiyorum L LADY VEGA

Dileklerim için Yasin ve fetih surelerini yapicam inşallah. Niyet alıp her gün bir tane okuyorsun. Henüz bende bir program yapamadım burdan bende faydalanabilirim çok iyi oldu
Tefsir meal çok [nemli ne okuduğumuzu bilmek. azim o yüzden ben grubunda duaların anlamaları yazıyorum ki daha inanarak daha bilerek ve daha huşu içinde okunsun diye

Tefsir meal çok [nemli ne okuduğumuzu bilmek. azim o yüzden ben grubunda duaların anlamaları yazıyorum ki daha inanarak daha bilerek ve daha huşu içinde okunsun diye
Öyle parem. ben hep meal okudum okuyup geçmişim diyorum. Tefsiri bir iki yıldır okuyorum çok fark ediyor. Yada kuran okudugumuzda okuduğumuz sayfaların meal ve tefsirine hemen bakınca çok etkili oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…