Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

evet canım genelde öyle zaten misafirlerin yanında pek oturulmuyo..valla bende düşün düşün bıktım yani..relax relax diyorum ama olmuyo
bide biz damat beyle ayrı bi odaya geçip konuşacakmıyız hiç-tatlicadiarzu-
peki canım nişan düğün ne zaman olucak Allah kısmet ederse..yaşın kaç ?
[/QUOTE]

biz 1.5 senedir çıkıyoruz gençler odaya geçsin de konuşsunlar birbirlerini tanısınlar demezler heralde. derlerse koparız zaten. :sm_cool:yaşım 25 canım. aileler anlaşabilirlerse biz en geç yazın istiyoruz. beyefendi bi dahaki ramazanda kendi başına sahur hazırlamak istemiyormuş uyy kıyamam :asigim: siizn plan ne, yaşın kaç

biz 1.5 senedir çıkıyoruz gençler odaya geçsin de konuşsunlar birbirlerini tanısınlar demezler heralde. derlerse koparız zaten. :sm_cool:yaşım 25 canım. aileler anlaşabilirlerse biz en geç yazın istiyoruz. beyefendi bi dahaki ramazanda kendi başına sahur hazırlamak istemiyormuş uyy kıyamam :asigim: siizn plan ne, yaşın kaç[/QUOTE]

ay yazık benimkide öyle :asigim:
bizde aynen 1,5 yıldır beraberiz..yani öyle demezler heralde ama genelde hani konuştururlar filan..ve ben onu 1 yıldır görmüyorum zaten birazcık şöyle göz göze bakışsak yeter :asigim:
valla benim ki diyoki istemeye gelince 1 hafta içinde nişan olsun 3-4 ay sonrada düğün..
ama bilmiyorum ki nasıl olucak..annem biraz zor olur hazırlığımız yok çok aceleye gelmiş olur diyo fisfisfis
ama biz aşkımla ne kadar erken o kadar iyi diyoruz napalım özledikk ya
benim yaşım 18 kaydirigubbakcemile3

ayy daha minnacıksınn kaydirigubbakcemile3. a yoksa ben mi evde kaldım kız. sevgulun kaç yaşında işi gücü askerliği tamamsa bekletmezler heralde fazla. sen üniversite düşünmüyormusun peki

ayy daha minnacıksınn kaydirigubbakcemile3. a yoksa ben mi evde kaldım kız. sevgulun kaç yaşında işi gücü askerliği tamamsa bekletmezler heralde fazla. sen üniversite düşünmüyormusun peki

valla öle minnacıkım ama aşıkım neydem :asigim:
sevgulum 26 yaşında..işi gücü yerinde hamd olsun..çok güzelde bi kalbi var..bana yetiyo hihoyyyt
ne evde kalması canım estafurullah ben aceleciyim -tatlicadiarzu-
hayır canım şimdilik ünv. düşünmüyorum lise bitti işte...

evimin kadını çocuklarımın anası olcemm kaydirigubbakcemile2 laelaelaelaelae

bi işin bi diploman olsaydı keşke ablam ya. benim kuzen 18 yaşında evlendi şimdi evin kadını ve çocuklarının anası. çok pişmanım okumadığıma diyor. evleneli 3 sene kadar oldu aşk bitti gerçekler kaldı diyor. kendimi işe yaramaz hissediyorum diye iş arıyor şimdi ama çocuğa kim bakacak diye düşünüyor bu arada. bu da ayrı bir konu tabi uzunca konuşmak lazım. ben şimdik sahur hazırlığına girişeyim konuşuruz yarın pazar nası olsa tatilim öptüm seni

sağol canım daha munasip b zamanda konuşuruz o söz işin şakası tabiiki
bende sahura hazırlık yapıcam öptüm

kızlar bugün kaynanam(daha kaynanam olmadı gerçi ama) annemi aradı..
baya bi konuştular.bu haftasonu büyük bi ihtimalle geliyolar..
annem diyoki çok şeker bi kadındı sesi filan çok güzeldi..
annem konuşurken ben heyecanladım bide yüzyüze görsem kimbilir nasıl heyecanlanırım

ee kızlar başka var mı bakalım bayramda veya benim gibi bayramda önce tanışmaya gelecek olanlar gerçi benim istemede olacak ay bayılıcam yaaa

ayy bi dur gizzzzzz heycanlama bayilma sakin kaydirigubbakcemile3
süpermis bak anneninde hosuna gitmis sesi filan, buda iyi bisey,
anlasirlar bence umarim
ee ne giyecegine karar verdinmi sen bakiyim :smiley-cool:

ay benımde bayramın ucuncu gunu olabılır benım annem aılesıyle tanıştı zaten ama babam bı damat gelsınde goreyım dedi:)askımda ramazandan sonra ısterız dıyo bakalım bayramda kendı gelcek ama sagı solu belli olmaz delidır aılesınıde getırır delı oglan:)ılk gorusmemızdede tek gelcem demiştı sonra ben geldım annemlerde geldı dıye mesaj atmıştı ne yapcagımızı sasırmıştık:):):)

ayy bi dur gizzzzzz heycanlama bayilma sakin kaydirigubbakcemile3
süpermis bak anneninde hosuna gitmis sesi filan, buda iyi bisey,
anlasirlar bence umarim
ee ne giyecegine karar verdinmi sen bakiyim :smiley-cool:

kız koymuştum ya ne giyeceğimi...
ne unutkansın heee

valla heycandan ölürsem şaşmayınn:)

hayırlı olsun canım yaa sen benden şanslısın..bak aileleriniz tanıyo birbirini benimkilerde damat beyimizi :asigim: tanıyolar oda benim ailemi tanıyo.çünki annemle aynı işyerinde çalışıyodu o sayede tanıştık biz :jeyyar:
ama ben onun ailesini tanımıyorum onun aileside beni...
o yüzden heyecanım tavan yaptı

canlarım yaaa hepimizinki hayırlı ugurlu olur inş bir ömür sürer mutluluklar diliyorum hepimize... canlar ya bide bişi sorcam bu alttaki işte resimli 1 yıl su kada rgün filan askımla bunları nasıl koyuyosunuz?

tskler canım darısı başına. hemen anlatayım takvimin nasıl yapıldığını. google a 7910 ticker yaz. ordan şekil seçerek yağmak istediğin şeyin tarihini giiryorsun. oluşturduğun linki kopyalayıp, kullanıcı panelinden -profil düzenle- kilo takip çizelgesi olan yere kopyalayacaksın. kolay gelsin. yapamazsan ulaş bana.

kız koymuştum ya ne giyeceğimi...
ne unutkansın heee

valla heycandan ölürsem şaşmayınn:)

hahhahhahahaahahahahha :roflol: :roflol:
üf heryerde bellimi etmem gerekiyor unutkanligimi :çok üzgünüm:
koymustun dogru kaydirigubbakcemile2 -tatlicadiarzu-

evet bende ilk okuduğumda çok şaşırdım sonradan anladık. hiç bilmiyorum ki kullanıcı adı nasıl değiştirilir mod lardan birine msj at istersen yardımcı olurlar. elbiseni alınca buraya koy tamam mıı?

türkiyem... tekbir magazası küçük saat çakmak caddesinde kime sorsan gösterirler...tercih çok güzel tebrik eder hayırlsını dilerim...inşallah hakkına hayırlısı olur..

ben tekbirin kıyafetlerini pek beğenmiyorum yaa çok pahalı ve eski moda şeyler var. ama bak yinede sen bi tabi belki beğenirsin

cnm evlilik takvımı nasıl yapılı dıye bı blog var ordan bakarak yapabılırsın velvedcim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…