Ramazan Bayramına Kadar Hatim.....

BUGÜN ÇOK ŞÜKÜR KURAN OKUDUM ALLAH KABUL ETSİN

Arkadaşlar Kuran okuyan arkadaşlarımız hatim yapanlar yok mu?

ben varım :) liste oluşturup cüz paylaşsak daha bereketli olur aslında
Olabilir öyle de canım ben şuan Enam suresindeyim tek başına hatim yapanlar varsa beraber birbirimizi takip edelim dedim ama ben o zaman akşama listeyi hazırlayayım ayrı bir konu açayım

Arkadaşlar Kuran okuyan arkadaşlarımız hatim yapanlar yok mu?

Selamun aleyküm kızlar. Benim bir yarım hatmim vardı onu bitirdim şimdide ramazan hatmimi bitirmeye çalışıyorum son 6 cuz insallah.bu arada Dağıtılan cüzlerin son okunma durumu ne.hatimim bitince ve regl olmazsam okunmayan cuzlerden alırım inşallah.

Selamun aleyküm kızlar. Benim bir yarım hatmim vardı onu bitirdim şimdide ramazan hatmimi bitirmeye çalışıyorum son 6 cuz insallah.bu arada Dağıtılan cüzlerin son okunma durumu ne.hatimim bitince ve regl olmazsam okunmayan cuzlerden alırım inşallah.
canım diğer konumda hatmimiz tamamlandı canım çok şükür kadir gecesi dileklerimize dualarımıza amin diyelim diyorum linki buraya atayım bak

yeni bir hatime başladım hayırlısıyla inş onu da tamamlamak nasip olur ALLAH'IN izniyle

6 HAZİRAN 2016 RAMAZAN BAYRAMININ BAŞLANGICI NASİP OLURSA MAYIS SONU YENİ LİSTEYİ HAZIRLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM BAYRAMA KADAR DA HATMİMİZİ BİTİRİRİZ İNŞ ARKADAŞLAR KATILMAK İSTEYENLERİ BEKLİYORUM

6 HAZİRAN 2016 RAMAZAN BAYRAMININ BAŞLANGICI NASİP OLURSA MAYIS SONU YENİ LİSTEYİ HAZIRLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM BAYRAMA KADAR DA HATMİMİZİ BİTİRİRİZ İNŞ ARKADAŞLAR KATILMAK İSTEYENLERİ BEKLİYORUM
arkadaşım bir hatmimiz var cüz cüz okuyoruz istersn şisteye katılabilirsin.

X