Ramazan Bayramına Kadar Hatim.....

Kesinlikle canim benim :) Allah razi olsun
Senden de canım senden de ben de bugün yarın yeniden başlayacağım memlekette annemin evini toparladım şimdi evime döndüm birbirimize dua ederiz önce sağlık huzur mutluluk tabi ki hayırlı sağlıklı bir evlat la hayırlısıyla memur olmak istiyorum kpss çalış onun stresiyle de bebiş olmuyor:KK43: hiç bir sorun yokken en azından Kuran okumak inan çok güzel bir terapi ..Allah (c.c) yardımcımız olsun dünyada da ahiretde de Kuran okudukça düğüm işlerimiz çözülür inşallah

Senden de canım senden de ben de bugün yarın yeniden başlayacağım memlekette annemin evini toparladım şimdi evime döndüm birbirimize dua ederiz önce sağlık huzur mutluluk tabi ki hayırlı sağlıklı bir evlat la hayırlısıyla memur olmak istiyorum kpss çalış onun stresiyle de bebiş olmuyor:KK43: hiç bir sorun yokken en azından Kuran okumak inan çok güzel bir terapi ..Allah (c.c) yardımcımız olsun dünyada da ahiretde de Kuran okudukça düğüm işlerimiz çözülür inşallah

Amin insallah, dert etme bu kadar hayirlisiyla olur..
Hosgelmissin evine :)

Ederim ben sana dua bol bol :)

Allah hatimlerimizi ,dualarımızı kabul etsin etsin.
AMİN CANIM DUALARIMIZI DA KABUL ETSİN İMANIMIZI DA KUVVETLENDİRSİN biz hep muhtaç eksik hep maddi ve manevi olarak yardım bekliyoruz Rabbim hayırlısıyla yardım eder inşaallah

canım okumaların devam ediyor mu hangi suredesin?

X