Kontakt Lens Rainbow yeşil lens topiği

merhaba kızlar, ben de rainbow giallo sipariş edicem ancak bir sorunum var. Gözlerimin bc'si 8,4 ve giallolarınki ise 8.6, uzun süredir giallo almak istiyorum ancak bu değer sorun yaratır mı bilemiyorum bu konuda bilgisi olan var mı?

Canım benim kendi göz rengim koyu kahverengi ve gözlerim şekil olarak büyük.doğrusu çok beğenerek almıştım ancak eşim gözbebeklerimin çok çıkık göründüğünü lens olduğunun çok belli olduğunu söylüyor.öyle diyince bende takmaya çekiniyorum.
rengi güzel çok turkuaz yeşili gibide değil öyle tamamen doğal duran bir renkte değil.Benim gözlerim büyük olduğu içinde çok iyi durmuyor olabilir.çünkü ben lensi gözleri küçük olanlara öyle kısık kısık bakanlara daha çok yakıştırıyorum çünkü ne renk kullanırlarsa kullansınlar çok abartılı durmuyor ama büyük gözlülerde biraz fazla ben lensim diye bağırıyor diye düşünüyorum.

hmmm anladım canım..üzüldüm şimdi bilmiyorumkismile ama gerçekten doğru bir tesbitte bulunmuşsun o konuda haklısın...benim de gözlerim büyüktür ve bendede fantasynin koyu elası var...kendi göz rengime en yakın renktir gözbebeği de sırıtmaz dedim ama bir süre sonra yine rahatsız oluyor insan o görüntüden...bombeli duruyor biraz lensler..sanırım onu demek istiyorsun...ama rainbowun hem elite hem fantasysini kullanan birisi olarak şu öneride bulunabilirim...elite line serisinde gözbebeği kısmı daha az sırıtıyor...çünkü fantasyler elitlere göre çok daha opak..dolayısıyla gözbebeğine denk gelen şeffaf kısım kendini hemen ele veriyor...bi de hare farkı var tabi hare de eklenince daha büyük gösteriyo gözleri..
bende hem elite hem fantasy ela var 2 sini karşılaştırmak için taktığımda fantasynin çok daha bombeli olup senin dediğin durumu oluşturduğunu gördüm...elite ise ondan daha az farkedilir haldeydi..elitelarin yapısı daha şeffaf çünkü...istersen elite linedan bir renk deneyebilirsin..ama açık renkler değilde..giallo veya ela gibi...yanlız elite in koyu yeşilini tavsiye etmem..kahverengi gözü büsbütün zeytin siyahına çeviriyor...

Son düzenleme:

hareli yeşil kesinlikle çok dogal

rainbow giallo lenslerimi HARBİ OPTİKTEN almıştım.piyasadaki aradığınız lensin en ucuz satış fiyatını internetten buluyorsunuz.ben 95 tl ye aldım...

emerald green kullanan varmı peki cok merak edıorumda yeşil gibi durmuor dıyenlerde vardı varsa resımlı olarak paylasırmısınız?

Gözlerin ayni Dolores O'riordan'in gözlerine benziyor...

ben açık tenliyim gözlerim koyu kahverengi saçlarım kumral rainbow marka almak istiyorum ela durması için hangisini almam gerekiyor kızlaarrr

dün giallolarım geldi yaaa bende cok belli belirsiz durdu yada ben daha iddialı bir renk almalıymısım

bir siteden sipariş ettim faturam hersey önümde ama lensi 4 dakika kadar taktım .. geri satışını düşünüyorum ilgilenen var mı?

benim saç rengim tam kızıl değil ama kızıl turncu renk(doğal bu arada :))tenim beyaz sizce bana hangi renk lens gider?göz rengimde bal rengi gibi kahve tonu

Son düzenleme:
Arka planda her zamanki lens satın alma sitesi açıkken burda bizim sitede lens sayfalarında geziyordum.. Renksiz alacakken değişiklik olsun onu mu alsam şunu mu alsam diye kararsızlık yaşıyordum.. Hatta rainbow gialloları sepete attım bir ara ama son anda vazgeçip çıkarmıştım ki birden sizin resimlerinizi gördüm ve anında bir U dönüş hemen giallo siparişi verdim.. Saat 16:56 idi.. Tam 1 saat sonra kargoya verdiler siparişimi.. Yarın elime geçer.. Sayenizde Rainbow giallo deneyeceğim bakalım çok heyecanlıyım..

Resimler muhteşem, gözleriniz güzel, giallolar da çok yakışmış..

arkadaşlar bu lensi 3 ay önce aldım
acayip rahatsız
rengi dokusu doğallığı harika ama çok sorun yaşadım benim gibi sıkıntı çeken oldumu ?
daha hevesimi bile alamadım aldığımın ilk ayı batma yaptı fabrikaya gitti yenisini verdiler fakat bu kez de diğer gözde sorun var! firma ile görüşüyorum değişim olmaz diyolar ama gönderdim onlara lensleri
benim gibi sorun yaşayan oldu mu?

Giallolarımdan çok memnunum.. Resim çektim ama aktaramadım bilgisayara bir türlü, bir ara yollarım..
İlk günlerde bende batma hissi yaşadım, hatta devamlı hapşuruyordum gözüme bişi kaçmış gibi ama sabrettim ve gözlerim alıştı.. 17 yıllık lens kullanıcısı olarak söylüyorum bunu, eğer lenste bir hata yoksa ve göz ölçülerinize uygunsa bir kaç gün sabredin, gözler adapte oluyor muhakkak..
Şimdi yok gibiler gözlerimde.. Gören herkes bayılıyor.. Yeni tanıştıklarım kendi gözlerim zannediyor.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…