Kontakt Lens rainbow lensler harika

Kızlar rainbow elite line hazel aldım dokusu güzelde renk tuhaf gibi foto ekledim fikirlerinizi merak ediyorum

Eklentiler

• image.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 1.215
Kızlar rainbow elite line hazel aldım dokusu güzelde renk tuhaf gibi foto ekledim fikirlerinizi merak ediyorum
Güzel duruyor bence yakışmış :) genelde ela lensler biraz grimsi durabiliyor ama normal ela gözler de bazen hafif grimsi bir açık kahve gibi duruyor zaten o yüzden doğal durmuş, rainbow elite'in dokusu çok doğal zaten :) yalnız elite line serisi haresiz diye biliyordum resimde dışında ince bir hare var gibi duruyor belki bu renkte öyle duruyordur
Bir de lensin rahatlığı nasıl acaba memnun musunuz? Rahat bir lens mi? :)

Kusura bakma yeni gördüm ben bu yazdığını.Evet benim sevmediğimde o grilik zaten ama şimdi renk biraz daha değişti foto eklerim istersen.Rahatlık konusundaysa sıkıntım yok sabahtan akşama kadar kalabiliyo gözlerimde :) beğendiğin içinde teşekkürler:)

Rica ederim, başka bir konuda yeni resimlerini görmüştüm griliği gitmiş, doğal bir ela rengini almıştı :) güle güle kullan lenslerini çok yakışmış :)

Kızlar aranızda rainbow sky blue veya dark blue kullanan var mı? Ben koyu mavi bir lens arıyorum tavsiye ne edersiniz?. Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba kızlar en dogal gri lens hangisi sizce yazarsanız sevinirim bu arada lensiniz çok yakışmış

Merhaba ben de rainbow lensi bugün öğrendim. En doğal mavi lens hangisi sizce Rainbow markanın, ayy lütfen yardımcı oluverin. Yoğun mavi ama doğal bir lens arıyorum, tıpkı Solotica Hidrosummer Gloss Azul gibi bir renk istiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…