Kontakt Lens rainbow lensler harika

bende rainbow emerald green aldım bugün ama şişesini açmaya korkuyorum pupil boşluğu çok mu geniş yani şimdi bunların?eğer öyleyse hiç açmadan geri vereyim ya nefret ederim pupil boşluğu geniş lensten

ben kullanmıştım.. üstelik sadece emerald green de değil biçok rengini kullandım ve evet pupili geniş..ilk başlarda rengi ve damarsızlığı hoşa gitse de foyası sonradan zamanla çıkıyor...kusurları zamanla görmeye başlıyorsun...

hm saol cnm ozaman hiç açmadan geri vereyim:26:

Canım bence arkadaşının lenslerini dene lensin duruşu göz tabanına, saç ve ten rengine göre bile değişiyor birinde kötü duran sende inanılmaz güzel durabiliyor; yada tam tersi dene ve aynı doğallığı yakalarsan hiç düşünmeden al canım

wala deniycem cnm :) haftaya buluşcaz. sırf merakımdan deniycem. çok güzel duruyordu bakalım bende durucak mı

Hidrocor'da dia sorunu bende de ortaya çıkmıştı. Gözün beyaz kısımlarını sarı gösteriyor kenardan ve foyası bu şekilde meydana çıkıyor. Solotica charme'ın haresi çok belirgin. Onun da lens olduğu bu şekilde anlaşılıyor. Natural colors serisinin ise çok opak olması dolayısıyla gözünü sağa sola kaydırdığın zaman göz bebeği kısmından lens olduğunu ele veriyor. Ayrıca haresinin her yerinde aynı görünmemesi de yapay durmasına sebep oluyor. Kısacası solotica'nın her türlü lens olduğu belli oluyor. Ayrıca 5 saatten fazla durunca gözünü acıtıyor. Rainbow gialloyu denedim. Daha doğal buldum ama rahatlığını araştırıyorum şuan. Takar takmaz gözümü kıpkırmızı yapmıştı çünkü. Solotica ve rainbowu karşılaştıracak olursak hangisi daha rahat?

Rainbow hiç kullanmadım canım ama soloticanın pek çok rengini kullanan biri olarak şu kadarını söylüyebilirim, hayatımda kullandığım en rahat lens çoğu zaman gözümde lens olduğunu unutuyorum. hatta bazen aynaya bakıp check ediyorum acaba hala gözümdeler mi diye ama lens bakımına ve hijyene acayip önem veririm. hergün solüsyonlarını değiştiriyorum. her hafta lens kaplarını sıcak suyla yıkıyorum ve hep lensleri solüsyonla temizliyorum. ellerimi yıkamadan lenslere dokunmuyorum gözlerim kurumasın diye de mutlaka sunni göz yaşı kullanıyorum. bunları yaptığın halde hala batma yanma oluyorsa zaten ya o lenste sorun var yada gözlerin lensi kabul etmiyor demektir ben hergün soloticalarımı takıyorum ve yaklaşık olarak 12 saat gözümde kalıyorlar
yalnız bişey daha belirteyim; soloticanın charme sersi bende kayma ve batma sorunları yaşattı. o yüzden sürekli nc sersini kullanıyorum aynı lens markasının serisinde bile farklılık oluyor ayy çok uzun oldu kızlar, çenem düşmüş kusuruma bakmayım

Solotica hayatımda kullandığım en rahatsız lens. Hatta gözümü o kadar yıprattı ki focus night and day'i alıp suni göz yaşı kullanıp anca 3 ayda toparlayabilcem heralde bu gidişle. 6 ay boyunca kullandım soloticayı. rahatlık açısından berbat.

Suni göz yaşıyla destekliyorsanız rahat etmiş olabilirsiniz ama bu, lensin rahat bir lens olduğunu göstermez. Asıl rahat lens dediğin şey, acuvue quasys yahut focus night and day gibi oksijen geçirgenliği ve su içeriği fazla olup, suni göz yaşı gibi ek uygulamalara gerek bırakmayan lenstir. Her allahın günü suni göz yaşı kullanmak zorunda kalacaksanız o lense rahat diyemezsiniz ki. tabi renkli lenslerde bu ölçüyü yakalayabilen bir marka şuan yok. Ne rainbow ne solotica. Belki sophistic olabilir ama o da çok yapay. Hem 6 ay 1 sene gibi uzun bir vade boyunca her gün mü kullandınız yoksa ara ara mı?

rainbowun renklerini görmek isteyenler albümümü inceleyebilirler..birkaç rengin resimleri var :)

merak ettim resimlere bakayım dedim ama silmişsin sanırım
cor verde almayı düşünüyorum ben de sende nasıl durduğunu görmeyi isterdim

eğer bahsettiğin rengin adı emerald green ise ben de kullanmıştım..evet mavimsi yeşildir o :)

bende uzun araştırmalar sonucunda numaraları lenslerımı dr.kontrolunede gıderek rainbowla degiştirdim umarım memnun kalırım testırını buldum cok ugrastım gerçekten rahat gıbıler sky blue aldım dneyen varmı aranızda renkten memnun kalcakmıyım acıkcası cok merak edıorum. bundan once hem numaralı hemde numarasız freshlook elegance kullandım hatta soloticanında testırını denedım rahat deıller sureklı gozumun ıcınde hıssedıorum lensın maddesıde cok onemlı dedı dr.kısacası hem muayene hemde hepsını denemek gerekıo sanırım

foto dakı renk resmu renk lens almayıdusunuyorum en mawı cok hos bı rengı var ben de bu lensı almayı dusunuyorum bakalım

tanita sarı ve solotica cor mel-ocre bunlardan kullanmıs birisinden yorum bekliyorum kararımı 1 haftaya verip alıcam ama önce gözümün diasını ölçtürmek istiyrum acaba hangisi tam doğal lütfen yorumlayın.

Freshlook hareli yeşil kullanıyorum ama yakından lens olduğu çok belli oluyor .Damarlı gibi.Gerçekten bu kadar doğal mı?
Rainbow almayı düşünüyorum gözüm ela açık kahve lütfen yardım edin.

Freshlook hareli yeşil kullanıyorum ama yakından lens olduğu çok belli oluyor .Damarlı gibi.Gerçekten bu kadar doğal mı?
Rainbow almayı düşünüyorum gözüm ela açık kahve lütfen yardım edin.

Canım ben rainbowun hazel ve giallosunu kullandım valla açıkçası gialloyu daha çok sevmiştim gözlerim açık kahve ve gerçekten güzel durduğunu düşünüyorum çoğu insan farketmedi bile lens olduğunu hafif bir ton veriyor ve çok doğal fresh look hareli de kullandım freshlook yanından geçemez rainbowun tavsiye ederim hele de gözlerin açık kahveyse :)

Özelden mesaj atan arkadaşım malesef 50 mesaj olmadığından cevap veremedim kusura bakma umarım bunu görürsün, rainbow lens ilk 2-3 hafta kullanımı zor bir lens,hele de elite line fantasyden daha kalın ve rahatsız edeci ama elit line kesinlikle çok daha doğal bence, ancak 2-3 hafta sonra lens yumuşuyor ve kullanımı kolaylaşıyor benim gün boyu lensi çıkarmadığım zamanlar oldu ki alerjik gözlerim vardır, rahattı yani sadece pupili azcık geniş ancak giallo düşünüyorsan ve açık kahve gözlerin varsa hiç göze batmıyor tavsiye ederim

kızlar ben zümrüt yeşili lens alıcaktım sonra intarneette bii resim gördüm vazgectim sizede atıyım çok yapmacık ya lensim diye bağrıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…