Kontakt Lens Rainbow Elite Line Hazel

kızlar raınbow tonlarından en dogal ve en guzel mavı hangısı okyanus mavısı gbı onereblcegınız varmı?

kızlar raınbow tonlarından en dogal ve en guzel mavı hangısı okyanus mavısı gbı onereblcegınız varmı?

rainbowun sadece giallo ve hazelini kullandım ama şimdi inceleyince gök mavisi sky blue var elite line olanlarda, seninistediğin renk gibi olabilir canım
img522.imageshack.us/img522/2634/rainbownl4.jpg
bu adresten inceleyebilirsiniz kızlar

baktım canım burdan sormak ıstedıklerım var fantasy lıne serısı harelı sanırım ben haresız kullanamıyorum ama elıt lıneden de sky blue ve okyanus mavısını begendım ..fantasy lıneden de koyu mavıyı begendım..yanı harelı serısınden tek bır renk ben mavı yeşil sevıyorum ama okyanus mavısı haresız oluyor dımı raınbowda sız ce napmalıyım

çok beğendim tatlım çok doğal bende alıcammmm kaça aldın bidenem

rainbow hazeli beğendiniz değil mi hani bu sayfanın başındaki fotodakiler:) onlar rainbow elite line hazel rengi olanlar, 1 yıllık lenslerden çifti 118 tl civarı

canım yukardakı yorumumu okurmusun gozunden kactı sanırım evet begendım ama harelı deıl galıba kafam karıştı

Elite Line serisi haresiz. Fakat gözün kendi haresini kullanıyor yani lensi taktığında hareli gözüküyor. Çünkü lensin boyalı kısmı göz bebeğinden çok azıcık daha küçük,böylece doğal bir hare görünümü oluyor. Okyanus mavisi de elite line serisinden ise haresizdir muhtemelen.

amazon hazel aldı arkadasım cok guzel oldu 2 cıft lens aldı ıkıncı yarı ındırımle 90 a geldı emo optıkden bende bugun lens denemeye gtcem orda raınbow mavılerını denıcem ama cok pahalı 200 dıolar

elite line hazel lenslerimin rengi zamanla daha da yeşerdi ve renk tarzı gialloya yaklaştı... giallonun 1-2 ton açığı gibi oldular...
gri baskınlığı azaldı ancak hala açık yeşil havası veriyor...beren saatin göz renginin aynısı oldu...şimdi griden ziyade yeşili baskın ela göz gibi oldular...ilginç...

Yeni resim ekleyebilir misin peki?

son hallerini koyuyorum
flaş yok makyaj yok..pencere önü...tamamen doğal resimler..

bu kendi gözüm...

Lensler

gialloyu doğal bulan ama yeteri kadar renk açmadığını söyleyen arkadaşlara rastlamıştım..giallo tarzında olan ama gözü giallodan daha çok açan renk isteyenlere öneririm..

Son düzenleme:
canım yukardakı yorumumu okurmusun gozunden kactı sanırım evet begendım ama harelı deıl galıba kafam karıştı

şimdi fantasy line olanlar hareli elite line olanlar haresiz ben de haresiz bir lens linki vermişim. sen harel mi istiyorsun canım? aslında haresizler daha doğal sanki ya
gerçi sen kendine yakışanı daha iyi bilirsin canım ama haresiz bence daha iyidir

güneşcim bende de aynen anlattığın gibi oldu senin fotolarındaki renge döndüler ama hala bazı ışıkta bal rengimsi böyle. hazellerde en çok bu lensi sevdim valla boşa da çıkmadı ben sevdim bunu melle ocre arası bişiler sanki bunlar:)

black catt ciğim bana da sanki bu lensler giallonun 1-2 ton açığı gibi geldi... :)
giallo da kullandım onlara baya benziyorlar..giallo da böyle sarı-yeşil arası fıstık yeşili duruyordu ama hazel kadar açık değildiler..yine giallo karekterinde bir renk yani...
evet mel e de benziyor..melin daha yeşillisi gibi :)
bir de hareli dark hazel i (fantasy koyu ela) yı merak ediyorum..o daha koyu olur ve daha koyu yeşil durur tahminimce sarı rengi pek yakıştıramıyorum kendime...hem pupil boşluğundaki renk farkı daha az olur sanırım :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…